Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz a Vampire Knight animének...

Lesz a Vampire Knight animének 3. évada? Szerintetek mit hallotatok pls?

Figyelt kérdés
Szerintem igy nem érhet véget....rem lesz 3. évad...:D?!
2011. jún. 29. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz 3. évad. Ennek ez lett a vége. Nyugi, együtt érzek veled, szerintem is lehetne még 3. évad, de biztos hogy ezt így tervezték.
2011. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hát gondolom hogy így terveztték,de sokan mondták hogy lesz és reménykedem mert ennek olyan rossz a vége:S:Scsak egy anime és úgy sajnálom az egészet:S
2011. jún. 29. 18:12
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés.Az lehetséges hogy belezúgtam egy anime karakterbe?:S:S
2011. jún. 29. 18:17
 4/19 anonim ***** válasza:
Naná, hogy lehetséges. :D Bár az, hogy normális-e, azt nem tudom. Én még kicsi koromban, még az rtl-en, vagy nem is tudom, láttam az InuYashát, és InuYashába azt hiszem beleszerettem. Akkor még kicsi voltam, és csak megláttam, de azt se tudtam, mi a mese címe, a karakter neve. Egyszerűen mindig csak őt vártam a tv-ben. :) Szóval elképzelhető, és lehetséges. :)
2011. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Állítólag lesz legalábbis én olvastam már egy pár oldalon

Most "szünetelnek" úgy mond de nem biztos és is nagyon szeretem és ugy mond én is belezúgtam egy anime karakterbe Kanaméba , de szerintem normális ;)

2011. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem a VK-t és remélem,hogy lesz még folytatása..T_T olyan jó lenne..Ja és régen én is szerelmes voltam Inuyashaba és még most is imádom :3
2011. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:Dhát nagyon remélem hogy lesz harmadik évad.!sokan mondták hogy lesz de voltak olyanok is akik azt mondták hogy biztos nem lesz.Hát elég szókatlan hogy egy anime karakterbe normális beleszeretni de kitudja...;):DTökre úgyérzem mintha belezúgtam volna Kiryu Zeroba:D:S
2011. jún. 30. 01:44
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Kuran Kaname "jön be" jobban. :) Bár a magyarhangját szerintem szépen elcseszték. Japánul jobb. :P
2011. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát igen:DDe Kaname is érdekes de szemtem Zero azért jobb mert titogzatosabb és kicsit "kegyetlen"xDxD:)
2011. jún. 30. 19:27
 10/19 anonim válasza:

Ja a szinkront hát mit ne mondja jó szarul sikerült xDD

Kaname úrfi az szörnyű xD

Én most a mangát olvasom angolul és elég sok rész van :D

Szerintem folytatni fogják ;)

2011. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!