Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy film, aminek nem...

MinnieCho kérdése:

Van egy film, aminek nem tudom a címét, ezért kérném a segítségeteket. Valaki nem ismeri? (bankrablós, diákos)

Figyelt kérdés

Még régebben láttam egy filmet, de nem az elejétől, és rá szeretnék keresni neten de nem tudom a címét.


Annyira emlékszem, hogy egy baráti társaságról szólt a film. Épp végzősök voltak és elterveztek egy tökéletes bankrablást(az egyik srác anyja beteg, a gyógyulásához kellett a cash), amit a végzős műsor idejére időzítettek, hogy legyen alibijük. Az egyik bankrabló csajnak viszont beszédet kellett mondani a műsor alatt, gondolták így is megoldható lesz az egész.

Azonban akadt egy kis gigszer. A csajnak volt pasija, de csókolózott egy másikkal, a pasija ezt meglátta de nem szólt róla.

A bankban a pénz egy ráccsal volt elzárva, erre viszont nem számítottak. A pasi, akinek a csaja csókolózott totál kibukott, és meglőtte az egyik haverját.

A bankot kinyitották, hogy ne legyen feltűnő ez az egész, de a rendőrség valahogy rájött a dologra. A csaj apja talán zsaru volt... bent eljátszották a diákok, hogy túszként vannak bent tartva. A pénzt felgyújtották és simán megúszták az egészet.

Az egyik srác, szerzett valami kis kulcsot, amivel kinyithattak egy kis leltárbigyóizémizét, ami tele volt pénzzel, és lett pénz az anyja műtétére.

Ez a srác később profi bankrabló lett... És talán ennyih. o.o


Valakinek nem ismerős?


2011. jún. 29. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól hangzik :))
2011. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Láttam én is, az m1-en ment.
2011. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!