Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy film amit már nagyon...

Nicegirl93 kérdése:

Van egy film amit már nagyon rég keresek és kérem a segítségeteket ahhoz hogy megtaláljam. Valaki tud segíteni nekem?

Figyelt kérdés
A film egy családról szól amibe két testvérlánypár szerepel de nem egyidősek. Az egyik kislány meghal de a szelleme visszajár, és az apa egy nap meglátja a lány szellemét. A filmben jelentős szerepet játszik egy hóbagoly aki csak akkor van jelen amikor a lány a közelben van. A halott lány úgy rémlik, hogy táncolt vagy balettozott és ez által a filmben megjelenik egy szalag is. Halványan úgy emlékszem mintha egy ház is szerepelne a történetben ahol halott gyerekek laknak.
2011. aug. 16. 11:51
 1/10 walholl ***** válasza:

Szia. Volt anno egy twin peaks nevű sorozat (én még nem néztem meg), és készült belőle egy film is twin peaks - fire walk with me (tűz jöjj velem) címen. Nézd meg a trailert, ennyiből ismerős? Csak a bagoly miatt, mert kb annyit tudok róla, hogy azok nagy szerepet játszottak benne, vagy ilyesmi.:-) A sorozat keretsztorija is egy halott lányhoz kapcsolódik.

http://www.youtube.com/watch?v=EnK_FOdZlKM

2011. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget de nem ez a film az.

abban egy halott kislányról van szó

2011. nov. 28. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekesen hangzik a film, keresgetek, de sajnos nem találok.
2012. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tényleg érdekes.

kezdek énis keresgélni, hátha.

2012. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jan. 29. 21:02
 6/10 Capbab válasza:
Jujj ezt a filmet mar en is nagyon regota keresem! Igen, balett tancos volt a kislany, ha jol emlekszen akkor vmi autobalesetben halt meg. Volt neki egy ilyen kis balett tancos babaja ami mindig bekapcsolt es az apukaja mindig hallotta es ugy szedte elo a dobozokbol hogy kikapcsolja. En meg hintara is emlekszem, az ures hinta mozgoott. Volt benne egy to is es a halott kislany hivta a testveret a toba o pedig utana ugrott..... Arra a bagolyra en is emlekszem vagy nem is tudom mi volt az de feltem tole nagyon :D ennyi emlekem van a filmrol.. Nagyon orulnek ha valaki tudna a cimet :) :)
2012. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igeeeeeeeeeeeeen így van :)

hát ez jó :DDDDDD

jó lenne ha már valaki megtalálná nekünk :D

ez az utolsó reményem hogy valaki itt megmondja a film címét

2012. ápr. 28. 20:20
 8/10 t_eszter válasza:

Ezt a filmet keresem én is.

Úgy kezdődik, h balett előadásra megy a család (anyuka,kisebbik lánya, nagyobbik lánya), de az apuka késik. Az előadás után haza indulnak 2 külön kocsival. Anyuka a kisebbik lánnyal, apuka a nagyobbikkal. Az uton végig vitáznak. Nem figyelt az utra az apa és lám jött a balesett. A lány meghalt az apuka túlélte. Az anyuka és a kislány könnyet ejtettek, de az apuka nem. Jöttek a jelek. A táncoló balerinás baba csak magától elindul, egy házról egy festmény. Otthon is talál egy rajzott a házról (vagy a kisebbik lány rajzolt?! nem emlékszem). Elkezdi a házat keresni. Az erdőben gyerekeket lát játszadozni. Meg is találja egy erdőn túl a házat. Egy öreg vak hölgy él benne. A szellem gyerekeket látja az öreg. És akkor itt jön képbe a baglyos szellem lány is. Ő azt akarja, h ne engedje el a z apa a lányát. Az öreg nő el is meséli, h ő is egy elveszett lélek, mert őt sem síratták meg a szülei, emiatt bosszulja meg ezen a családon. Kihasználja a fiatalabb kislányt is. Ki akarja végezni, de nem sikerül neki. A legvégén jelenik meg az idősebbik lánya, mikor egy hintában ülnek (asszem hintában). Ott mondja neki a lány h engedje el. És akkor sír az apuka, és a lány tovább lép a túlvilágra. Innentől kezdve az apa nem látja többé a szellemeket.

Már nagyon rég keresem ezt a filmet és semmi....

Ha valaki rálel az írjon....:)

2012. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 t_eszter válasza:

MEGTALÁLTAM!!!!!

ELveszett lelkek a címe! :)

2012. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ezaz!!!

köszönöm nektek :)

2012. jún. 4. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!