Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért "rosszabbak" a mai...

Miért "rosszabbak" a mai lányok a fiúknál?

Figyelt kérdés

szerintetek mi annak az oka, hogy a mai tizenéves lányok kezdenek "eldurvulni"? vagyis hamarabb kezdenek bulizni, inni mint a fiúk... roszabban tanulnak, nem érdekli őket semmi.. vagy csak hogy korábban érnek? (nemhiszem)

Szerintetek?


2011. jún. 30. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
hát egyátalán nem így van. itt pl a fiúk már a füves ciginél tartanak, bukásra állnak.. nem igaz, h a lányok rosszabbak a fiúknál.
2011. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korábban érnek. Ha megnézed a 14-15 éves lányokat látsz köztük egypárat akik rendesen nőnek néznek ki. Fiúknál ilyet sokkal ritkábban vagy egyáltalán nem látsz. Valamint szellemileg is érettebbek a lányok ebben korban. Ezért is választanak sokszor idősebb partnert maguknak.
2011. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
A régi lányok úgy főztek mint az anyjuk, a maiak meg úgy isznak mint az apjuk!
2011. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát az én osztályomban nem így van... sőt az előző osztályomban is úgy volt, ahogy mondtam.. de akkor úgylátszik változó..
2011. jún. 30. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudományosan igazolt, hogy a lányok korábban érnek, mint a fiúk.

De persze nem ettől van, hanem szerintem azért, mert egyszerűen ki szeretnék élni a lázadás durvább, fiúsabb formáit.

2011. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:32

Ez jó.De sajnos tényleg így van.Az én osztályomban többnyire a lányokkal van probléma pedig mi is elég rosszak vagyunk, mi meg csak ülünk és hallgatjuk, hogy szidják a lányokat.

2011. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:) ezek szerint akkor nagyon változó dolog ez. :P
2011. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg korán érnek meg a fele jó nagy r*ibanc,de szerencsére a többsége kinövi,vagy nem.
2011. júl. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!