Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem x faktorba jelentkeztem...

Ha nem x faktorba jelentkeztem akkor lőttek is a karrieremnek?

Figyelt kérdés
Megasztárba jelentkeztem,nem x faktorba.Félek hogy ezzel elrontok mindent.Mert az x faktort gonodlom én többen nézik.Elég ideges vagyok és egy kicsit meg is bántam.
2011. júl. 1. 16:39
 1/9 A kérdező kommentje:
és ti melyiket fogjátok nézni?
2011. júl. 1. 16:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire tudsz vagy hogy mennyire nem tudsz énekelni. Ha nem alkotsz maradandót, akkor jövőre majd megpróbálkozol a másikkal. Ha jól énekelsz, akkor meg ugyse egy kereskedelmi csatorna fogja megalapozni a sikered, mert az tök mind1, hogy egy csatorna tol 1 évig vagy sem. Ha tudsz énekelni akkor a siker jönni fog, ha nem akkor majd rajtad nevetünk a tvben ;)
2011. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudok énekelni:D (tényleg tudok) és az hogy van szerződést köt velem a tv2 de csak 1 évig?
2011. júl. 1. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hova jelentkezel, ha elfogadhatóan énekelsz, jól helyezkedsz, ügyesen menedzseled magad, ráérzel a trendre és egy kis szerencséd is van, akkor sima liba. Ha valamelyik hibádzik, akkor bukó.
2011. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Megasztárba könnyebb bejutni, az X-Faktornál magasabban van a léc. Az viszont biztos, hogy az X-Faktor legyűri a Megasztárt nézettségben, tehetségekben, későbbi lehetőségekben egyaránt.


A tv2 köti a jelentkezőit, hogy aki oda jelentkezik, az X időn belül nem mehet a másik csatornához (lásd szerződés), az RTL-en nincs ilyen.

2011. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából lehet, hogy az X-Faktorral jobban jártál volna, de ha nagyonjó hangod van, akkor a megasztárból is kitűnsz... ÉS attól függ majd, hogy a verseny után hogy próbálsz elhelyezkedni...
2011. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2008-ban már voltam megasztárba akkor azt mondták hogy egy két év és nagyon jó hangom lesz.De akkor ugye nem volt még ez a nagy x faktoros láz.Az x faktornál az a gond hogy 16 év a korhatár,és én jövőre töltöm be,de már nagyon nagyon késztetés éreztem arra hogy jelentkezzek és nagyon szeretnék bekerülni:) Majd meglátjuk hogy mi lesz:D
2011. júl. 1. 17:15
 8/9 anonim válasza:
jó lesz az biztos. én tuti nem az x-faktort fogom nézni. utálom, mert gagyi. neked pedig drukkolok:)
2011. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért valami belső hang azt mondja hogy bekerülök.Nem tudom honnan jön.Régebben volt a városunkba egy énekverseny ahol Szecsődi Karcsi volt a sztárvendég,akkor úgy nyilatkozott rólam,hogy "simán megállná a helyét a megasztárba".Köszi hogy szurkolsz:)
2011. júl. 1. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!