Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek megidéz...

Sikerült már valakinek megidézni Bloody Maryt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lesz egy-két poén az itallal kapcsolatban, de én a legendára gondolok.
2009. márc. 27. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, az egy tök jó film. Mindenestre én nem hiszek abban, hogy meglehetne Marykét idézni. Nem is próbálgattuk. Bár lehet valami realitás alapja, mert egyszer táborban idéztünk szellemet első nap, utána gyakorlatilag mind a további hat éjjel nem hagytak minket békén. Szóval én nem próbálnám meg, igaz ez csak egy film.
2009. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igazából ez egy legenda, ami a film alapja. Most olvastam, hogy akkor is megjelenhet, ha olyan helyen alszol, ahol tükör van, meg sem kell idézni. A hálómban van tükör. Nem hiszek a vároi legendákban, de azért nem merném háromszor kimondani a nevét:)
2009. márc. 27. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A tükrökkel tényleg nem jó aludni. Nekem ha éjjel elöl van hagyva a tükröm, akkor érzem a szellemeket. Tényleg, nem csak mondom, apum is érzi őket. Ilyen furcsa. Mondjuk aránylag meleg van, de a tükör közelébe sokkal hidegebb. Már egyszer láttam is szellemet, hát nem volt valami kellemes. Az a baj, hogy fogékony vagyok ilyesmikre. De majd megkérdezem az egyik barátnőmet, hogy mit gondol a Bloody Marys dologról, mert ha van alapja, akkor ő ismeri :) Ő aztán nagyon vágja az ilyen dolgokat. Majd megírom, mit mondott erről :)
2009. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszi:)Kíváncsi vagyok.
2009. márc. 27. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Na, megint én :) Meg kérdeztem, ki is lett próbálva, de nincs. Én is erre tippeltem volna, de biztos forrásból mondom, hogy Mary csak a legendában és a filmben van :)
2009. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ, köszi, azért én nem merném kipróbálni, nekem is voltak élményeim, ami miatt kicsit tartok ezektől a dolgoktól.
2009. márc. 27. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szia! mi táborban kipróbáltuk, és nem lett belőle semmi sem :) ha nagyon vicces kedvemben vagyok, akkor otthon is néha elmondogatom, bár eddig még nem jelent meg...pedig hiszek benne...
2009. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én tuti nem merném meg meg nekem hstalmas tükör van az ágyam mellett :S:S:S én tojok mind állat XD
2010. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam..nem történt semmi :D
2011. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk sikerül de élek :D
2013. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!