Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy meggondola...

Volt már olyan hogy meggondolatlanul hazudtatok valakinek és utánna féltetek, h kiderül?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 22:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert én most ilyen helyzetbe vagyok,akkorát hazudtam,hogy csak na,de nem is tudom,hogy miért be akartam vágódni valakinél,dehát rosszul jött ki és bármikor kiderülhet!
2011. okt. 27. 22:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira rossz érzés.. :S Kétségbe ejtő, ilyenkor mindig istenhez imádkozok nem szeretném,hogy egy olyan ember csalódjon bennem aki szeret.. :(
2011. okt. 27. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:
szoval az a terv, hogy legkozelebb meggondoltan hazudsz, hogy ne kelljen felni? :-D
2011. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ömm valami olyasmi :D Najó ez nem vicces nagyon kínos :S
2011. okt. 27. 23:57
 6/7 anonim válasza:
Hat talan ezert kene onmagad adni...nem hazudni azert, hogy valaki megkedveljen. Ha kiderul, akkor egy eletre elastad magad. Ha pedig valaki nem fogad el ugy, ahogy vagy, nem sajat magadert szeret..akkor megis mirol beszelunk? Ne legy naiv. Soha nem hazudnek csak azert, hogy bevagodjak valakinel.
2015. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hazudni nem bűn, kimondott szavak csak. Én mindig szoktam hazudni, ha úgy esik jól, át kell gondolni persze hogy mit mondasz, ki láthatott, meg másnak is akkor azt kell bemesélni és nincs cink, csak te tudsz róla és kellő fantáziával kivitelezhető a dolog. Megrögzött hazudozó lennék? Bár ez kicsit erős, de talán van benne valami? :)
2015. márc. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!