Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hejhoo nem sokára szülinapom...

Hejhoo nem sokára szülinapom 13 leszekéshát ugye hívok barátokat a szülinapomra és mondanátok tippeket hogy mégis miket csinálhatnánk? Normális emberektől kérek választ jah és lány vagyok.

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szivásbuktát, mert azt szeretem!
2011. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Látom te is egy értelmes vagy hát ha szereted akkor mond anyukádnak h csináljon senki se kiv. arra h mit szeretsz am se ez volt a kérdés

Kösssz :D

2011. júl. 1. 20:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Normálisababban kérdezem: mien rendezvényt ajánlotok?:D
2011. júl. 1. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Kint lesz vagy bent? Kint lehetne mondjuk sütkérezni vagy főzni. ha van medence és jó idő is van az is jó dolog. Bentre nem tudom mit lehetne kitalálni..
2011. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a ti világotokban már ciki lesz de leírom: Mi táncversenyt rendeztünk, és kincskeresőset, és aki a legtöbb kincset találta, az kapott vmit.
2011. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ciki az az a lényeg h hülyülünk és köszi am bent lesz :)
2011. júl. 1. 20:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Énis kb ilyenekre gondoltam :))
2011. júl. 1. 20:50
 8/9 rakkerman ***** válasza:
42%
Tudok kedvező áron egész rendezett, a normálisabb fajtából, megfelelő higiéniai körülményekkel és komoly munkabírással rendelkező örömlányokat... ha gondolod
2011. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
uvegezzetek, tancoljatok, stb en anno olyat csinaltam h felfujtam a lufikat es raktam bele cukorkakat es kikelet lyukasztani ugy h a szankba raktunk fogpiszkalot :D az mindenkinek tetszett. vagy negercsok versenyeves ugy h nem hasznalhatjatok a kezeteket :D
2011. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!