Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyíregyházán hol lehet ujságpa...

Nyíregyházán hol lehet ujságpapirt, szorolapokat leadni pénzért. A multkori szuperinfoba volt irva a Bogyo utcai, de nem tudom hogy ott átveszik e még pénzért, mert junius 30 volt kiirva hogy addig tart az akcio. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Azzal hogy ad egy jó választ? Mert összegyüjtöttem már össze is van kötözve és most olvastam el hogy csak addig tart.
2011. júl. 3. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi múlt héten voltunk a Bogyó utcán, ott tuti volt, de most nem tudom :( Amúgy a hulladékudvarba mindig viheted, csak ott pénzt nem kapsz érte.
2011. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. ezek szerint te elolvastad az apro betüs részt a szuperinfoba. :) :) én dinka meg most akarom vinni amikor már lejárt. azért nem viszem a hulladékgyüjtöbe mert direkt egy kis pénztakarok belöle látni. van kb 50-60 kilo, ha másnem jól lesz vele itthon télen begyujtani anyuéknak.
2011. júl. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!