Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltál már úgy, hogy azt...

Voltál már úgy, hogy azt gondoltad igen, végül mégis úgy döntöttél, hogy mégsem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
voltam már így...:)
2011. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah, de ha kérnéd konkrétan miről is nemtudnámXD
2011. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aha
2011. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem egészen így. Nálam úgy volt hogy igen, aztán mégsem, aztán mégis. :D


Fluor koncertre akartam menni Hévízre (kb. fél óra a városunktól) de nem mehettem, mert a sz.ar sulinkban pont akkor volt az évzáró, na mind1.

1 nappal később észrevettem hogy lesz a városomban F-L-U koncert igaz éjjel fél egykor, de azt mondtam hogy igenis és elmegyek!

A koncert előtt 5 nappal mondtam anyának hogy inkább mégse, mert sok piás lesz, meg úgy se engednek be, meg elveszek a tömegben stb...

Konci előtt 2 nappal meg megint meggondoltam magam, hogy mégis megyek, mert kihagyhatatlan. Hát elmentem és azóta se bántam meg mert qrva jó volt! Beengedtek, és nem is volt olyan nagy tömeg, (kb 15 ember xd)

2011. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!