Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetedikes-nyolcadikos korodban...

Hetedikes-nyolcadikos korodban mit cselekedtél, amitől azt gondoltad, hogy attól nagyon menő leszel?

Figyelt kérdés
Én tonikot ittam (mert keserű) és szájfényt használtam.
2011. júl. 11. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
elszívtam haverommal egy doboz cigit:S
2011. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Cigi... Azt hittem, azzal k*rva menő leszek. Ma már letagadom, hogy én valaha is a számba vettem egy pillanatra is azt az undormány bagót.

16/L

2011. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmit.

Nem akartam menő lenni.

2011. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
szerintem menőnek születni kell. tudod manapság kik a menők? akik pénzesek. szóval ha azvagy szivem, akkor az lehetsz. vegyél a lábadra egy suprát vagy niket vagy DC-t (...) meg járj márkás cuccokban hidd el, több lesz a 'barát'...(vagy inkább érdekember) :) tapasztalatból beszéltem 15/L
2011. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, volt hogy bort vittem iskolába és úgy ittam hogy mindenki lássa és tudja hogy az bor. nemhiszem hogy nagyon menő lettem volna tőle, bár egy kicsit biztos:D
2011. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
75%
Én kilencedikes vagyok és semmit. Nem tartozom a menők közé, de vannak igazi barátim és ez nekem elég:)
2011. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom de valamiért eddigi suliaimban mindig a "menő" csajok közt voltam mindig 3an voltunk/vagyunk... Pedig nem vagyok se pénzes és nem csinálok olyan nagy dolgokat... Szerintem én főleg azért mert vezetői típus vagyok, de nagyon... :D
2011. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah és igaz barátaim( azok akikkel vagyok) vannak .. előző vok
2011. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:49


Te miről beszélsz? Húsz éves elmúltam, azért is írtam MÚLT IDŐBEN a kérdést.

2011. júl. 11. 22:59
 10/10 Lonelinessandpain ***** válasza:
Én tanultam,és voltak céljaim.
2011. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!