Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet letölteni az"anarchi...

Hol lehet letölteni az"anarchista szakácskönyv"et (eredeti cím "anarchist's cookbook") magyarul?

Figyelt kérdés
Nekem megvan angolul a mű de kéne magyarul mert szakirodalmat nehéz fordítani. ha internetes letöltési helyet tudtok esetleg valakinek megva, megköszönném. írott változat különösen jó lenne ebben az esetben isbn azonosítót, kiadót is kérnék.
2011. júl. 3. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Tudomásom szerint ez a könyv be van tiltva, legalábbis a világ nagy részén.


Nem hinném, hogy sokan akarnának jókis bombarecepteket, fegyverrejtési technikákat fordítani, hátha elp!csázza őket a rendőrség.

2011. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nos, hogy az előttem szólónak válaszoljak, nem, nincs betiltva, hiszen jelenleg Magyarországon NINCS tiltott könyv/dal/mozdulat, stb, hisz szólásszabadság van. Ellenben van 5 tiltott önkényuralmi jelképünk, de ez már nem ide tartozik.

A könyv eredeti címe és írója: "William Powell: The Anarchist Cookbook"

Nem találtam meg eddig, de tényleg nem kéne otthon próbálgatni, hisz ki tudja mit írtak el, mit írtak hozzá/hagytak ki, stb...

2012. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ayashi válasza:
nem kell aggódni nincs betiltva magyarországon, de sajnos nincs fent magyarul neten csak angolul
2012. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemhogy betiltva nincs de ha angolul kéne az amazontól simán megrendelhető. és nem csak bombareceptek vannak benne. más kellemes ötletek is.
2013. febr. 14. 18:45
 5/6 anonim válasza:
Valaki már megtalálta? Elkezdtem olvasni angolul, de elég sokat kell szótáraznom.
2014. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudtommal csak angolul van fenn a neten.

Viszont.

Rengeteg sz.r recept van benne, ami nem működik, nem úgy működik, vagy csak simán veszélyes.

Érdekességnek lehet olvasgatni, de kipróbálni nem ajánlott.

Üdv; egy vegyészmérnök :)

2015. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!