Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az első pszichedelikus élménye...

Az első pszichedelikus élményemre készülök. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Konkrétan az LSD,salvia és meszkalin között vacilálunk :))

Tapasztalatokat várok!!


2011. júl. 4. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
A józanságot ajánlanám.
2011. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira utálom,amikor vki egy kalap alá veszi a csöves heroinistákat meg azokat akik egy önmagukat jobban megismerő utazáson szeretnének részt venni....
2011. júl. 4. 00:27
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Drogokkal nem fogod magad megismerni, sőt majd kialakul egy másik énképed...aminek nem biztos, hogy ki kéne.

Mivel én szeretem a Beatlest és ők LSD-t szívtak én is azt ajánlom xD

2011. júl. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 JLlompi ***** válasza:
100%
LSD mert jobb a neve :D
2011. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne emeletes házban próbáld
2011. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
91%

Kezd sima száraz Salvia levéllel!

Annak rövid hatása van max 3 perc heavy és utána plusz 20 perc light.

Ebből ajánlott néhány alkalom a legjobb az lenne ha elérnéd vele a salvia 5. fokozatát ami már igen kemény létállapot.

Utána én személy szerint a gombát ajánlom.

Finom, kellemes, természetes. Nagy adagban brutális (3g+).

Az LSD hát... talán elsőre inkább ne. 6-12 órás hatása van és nem tudhatod milyen erősségűt kapsz.

Meszkalint elsőre semmiképpen ne ! Tiszta meszkalint nem kapsz, Peyot meg a San Pedro kaktusztól meg rosszul lehetsz. Lehet hogy 12 óráig hányingered lesz és émelyegsz tehát elsőre semmiképp. A másik meg az, hogy a meszkalin izmosabb adagban giga tripet ad ami tarthat 24 óráig is !!!

A Salviát tradicionálisan gyógyításra, jövendölésre és a GOMBA előtti beavatásra, felkészítésre használják.

Első salvia szívás mondjuk a hat fokozatú skálán olyan 3. szint lesz. Kell kb 2-6 alkalom mire eléred az 5. szintet. Az 5 szint már EGÓhalál. Ha ezen átestél utána minden mehet.

Azért jó ez mert ha út közben beakadsz akkor max 3 perc és kitisztul a fejed. LSD-n meg meszkalinon nincs megállás szétdarál és ezt most vedd szó szerint: magad alá fosol hugyozol a földön remegve a rettegéstől ha nem vagy felkészülve, ha nincs megedzve a tudatot.

Nem játék, tehát kellő tisztelettel, körültekintéssel állj hozzá akkor jó lesz és meg fogod kapni a várt információt magadról és a létezésről egyaránt.

Jó utat!

2011. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Még néhány fontos dolog.


1. Csak és kizárólag olyan emberrel próbáld meg ezt akiben teljes mértékben megbízol!

2. Városban NE. Csak nyugis helyen pl természetben vagy nyaralóban, üres lakásban ahol nem zavar SENKI.

2011. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én pl LSD-vel kezdtem. Az LSD elég vizuális, összekeveri az érzékeidet. Látod a hangokat és hallod a színeket, nem vicc.

A bevételtől számítva a 3. órában adja a csúcsot.

A Salvia rendkívül vehemens, emellett nagyon barátságos és jó. A tiszteletlenséget bünteti.

Első Salviás utam:

1. teljes tüdős slukk - mint 2 feles kicsit lelazultam

2. teljes tüdős slukk - óriási gravitáció, csavaró éterikus szél, zsongás.

Asszem a 4. alkalommal volt meg az áttörés akkor 3 teljes tüdőnyi füstöt szívtam és a füst kifújásánál már nem tudtam letenni a pipát.

Megsemmisültem. Nem volt személyiségem, nem volt fogalmi gondolkodás, semmi, csak léteztem energiaként.

A gomba az nagyon finom nagyon természetes, kedvesen érkezik. Tisztít és tanít, megmutatja mi a létezés ahogy a salvia is csak a gomba 6 óráig tart. 1-2 g száraz gomba még light tripet ad de az is nagyon tanulságos. 3-4 g-nél már heavy ezért érdemes előtte salviázni. Akkor tudod kezelni azt az állapotot amikor NEM VAGY, nincs gondolatot nincs neved csak objektív megfigyelője vagy a létezésnek.

Na nem magyarázok itt neked a lényeg szerintem a fokozatosság betartása. Akkor nem sérülsz meg mentálisan. Tapasztalatból mondom.

Mert pl ha elkezdesz gyúrni akkor első alkalommal fekvenyomásnál nem ajánlott 140 kilóval kezdeni... :D

2011. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Még valami érdekesség képp:


A gombában található pszichoaktív vegyület a pszilocin és a pszilocibin. A friss gombában mindkettő van, száraz gombában pszilocibin van ami a testedben pszilocinné alakul.

Namost a ez a hatóanyag egy DMT rokon vegyület.

DMT-t az agyadban lévő tobozmirigy is termel, felfokozott állapotokban illetve a halálközeli és a halál előtti állapotban.


DMT = NN-Dimetil-Triptamin

Pszilocibin = 4-foszforiloxi-NN-Dimetil-Triptamin


Tehát passzol hozzánk és nem káros.

2011. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

ezekkel mind tisztában vagyok, a barátaim nem mondanám,h rendszeresen,de gyakran trippelnek..és sokszor én vagyok a kísérőjük :) láttam már pár helyzetet,am. ők azt mondták,buliba a legérdemesebb:) sokkal több esemény...

peyote kaktuszkáim vannak,de azt mondják h ilyen klímába semmi értelme nincs a tartásának.. :/

2011. júl. 6. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!