Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálhatta ezt? (többi...

Miért csinálhatta ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma összevesztem egy olyan lánnyal, akit reggel még a húgomnak ismertem. A történet leírva kicsit bonyolúltnak tűnhet, de leírom:

itt van a településünkön táborban, a koleszban laknak és felhívtam, mert le akartam kicsit hívni beszélgetni és rögtön úgy köszönt bele, h "na mit akar ez már megint", utánna hallottam unokatestvére hangját a háttérben, h "jajdejó, h mostmár (a csaj neve) is utálja a (az én nevem)" megkérdeztem, h igaz-e ez és azt válaszolta, h elméletileg nem, gyakorlatilag meg... (lerakta) 30 másodperc múlva felhív és azt hallom, h "1...2...3... (egész szoba beleordít a telóba) UTÁLUNK!!!" Megkérdeztem tőlle, h mi a baja velem, ő meg odafordul Orsihoz (barátnője) és megkérdezi, h "és még ez kérdezi, h mi a bajunk vele..." és utána meg mondja a kagylóba, h "Orsi végre boldog, h sikerült téged lekoptatnunk, na csá..." és kinyomta...


2011. júl. 4. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szard le,ez nem barátnő,húgnak se mondanám...hagyd a fenébe,ne is vedd fel,ha hív,ne reagálj semmire,majd megunják...kis csitrik
2011. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért az az 5 évnyi emlék, a sok hülyülés meg hasonlók csak nem hagynak nyugodni, h egy fél óra alatt bekövetkezett ez...
2011. júl. 4. 18:02
 3/21 anonim válasza:
Szegény kérdező.....:( Az ilyen emberekkel ne is foglalkozz.Próbáld meg túl tenni magad rajta és keress más barátokat.Tudom könnyű ezt írni de próbáld meg.Én is voltam hasonló cipőbe..Tudom mit érzel.
2011. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

:(

de ezek után nem tudom, h kiben bízhatok :(

2011. júl. 4. 18:06
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok,nekem anno általánosban csinálta ezt pár osztálytársam( tipikus utáljuk közösen,úgy milyen vicces)...volt h az egyik odaszólt a többinek ,hogy verjük meg(mármint engem),erre a másik 2 csaj mondta,hogy menj oda és verd meg,egyedül már nem volt olyan nagy pofája :)

és mindezt lányok,szarkeverés és máris volt barátnő nincs barátnő...

24/N

2011. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

jesszus szegény :S hány évesek vagytok?

ne foglalkozz velük

2011. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ez nagyon durva. :S tipikus kegyetlen, érzéketlen emberek. nem értem, eddig hogy nem vetted észre hogy ilyen bunkók??

nem bántottad meg őket esetleg valamivel?

amúgy meg vannak ilyen emberek.. de lehet hogy sosem szerettek ám igazán! csak te nem vetted észre, és a hátad mögött mindig kibeszéltek. nem akarlak még jobban elszomorítani, bocsi! de vannak, akik ezt teszik..

2011. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

jah, de az az érdekes, h

ki adta neki a pulcsiját, amikor fázott? Én

múlthéten, amikor dobta a pasija ki vigasztalta meg? Én

amikor látta az erkélyükön az unokanővérét becsiccsentve smárolni azzal a pasival, akit kinem áll, ki vigasztalta meg? Én

amikor meg akarta nézni a fészét, h írt-e már vki, ki adta oda neki a telóját? Én

ki szerzett neki piát? Én

ki kevert neki "agyzsibbasztót"? Én

Mindezt én, a volt "báttya"

2011. júl. 4. 18:20
 9/21 A kérdező kommentje:

ők 15/L

én 17/F


most, h mondjátok, van benne vmi...

2011. júl. 4. 18:21
 10/21 anonim ***** válasza:
azt hittem te is lány vagy,17 évesen ne hisztizz ilyeneken,magasról tegyél rá
2011. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!