Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálhatta ezt? (többi...

Miért csinálhatta ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma összevesztem egy olyan lánnyal, akit reggel még a húgomnak ismertem. A történet leírva kicsit bonyolúltnak tűnhet, de leírom:

itt van a településünkön táborban, a koleszban laknak és felhívtam, mert le akartam kicsit hívni beszélgetni és rögtön úgy köszönt bele, h "na mit akar ez már megint", utánna hallottam unokatestvére hangját a háttérben, h "jajdejó, h mostmár (a csaj neve) is utálja a (az én nevem)" megkérdeztem, h igaz-e ez és azt válaszolta, h elméletileg nem, gyakorlatilag meg... (lerakta) 30 másodperc múlva felhív és azt hallom, h "1...2...3... (egész szoba beleordít a telóba) UTÁLUNK!!!" Megkérdeztem tőlle, h mi a baja velem, ő meg odafordul Orsihoz (barátnője) és megkérdezi, h "és még ez kérdezi, h mi a bajunk vele..." és utána meg mondja a kagylóba, h "Orsi végre boldog, h sikerült téged lekoptatnunk, na csá..." és kinyomta...


2011. júl. 4. 17:58
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

részvét :/


én a tegnapi után nemtom, h minek örüljek.

mert látszott rajta, h utál (egyik pillanatról a másikra) és a sok emlék, illetve a sok beszélgetés hiánya... :(

2011. júl. 6. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!