Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? (munkahely probléma)

Figyelt kérdés

Egy cégnél dolgozok irodán, mint ügyintéző. A fizetésem elég jó. DE! Egyszerűen a nap 3/4 részében nem csinálok semmit.. internetezek. Annyira bosszant már, és nem tudom, h mit csináljak. Év eleje óta dolgozok itt, gondoltam majd egyre több lesz a munkám.., de nem. Nagyon idegölő! Nem tudok senkitől se átvenni semilyen munkát, mert akkor az illetőnek lenne kevés melója. (így se szakad meg senki..) Ha a főnökhöz bemegyek, akkor magam alá vágom a fejszét.. de nem is emiatt, hanem akkor jönne velem oda a többiekhez (eléggé kiismertem), hogy kinek van sok munkája, ki adna át valamit. Mit gondolnának a többiek? Hogy eddig akkor mit csinált? vagy, hogy minek kap akkor ennyi pénzt? A másik, meg hogy tényleg nincs sok/felesleges munkája senkinek.

Iszonyatosan zavar már engem, mert egy kis senkinek érzem magam. Nem tudok egyáltalán érvényesülni. Nem is fogok így belejönni soha a dolgokba, ha nincs munkám/nincs gyakorlatom. Nem mondják a többiek, de tudom, h tudják a helyzetem.. és rossz. Nem igen társalgok, mert így gátlásaim is vannak. A céges dolgokhoz igazából hozzá se tudok szólni, mert nem vagyok benne, nem csinálom...

2 fiúval vagyok irodán, akik néha bent vannak, néha nem. Ma az egyik itt van, de alig látom állandóan a szomszéd irodában van a lányoknál, velük beszélget. Velem miért nem? Jó, oké, h nem tud céges dolgokról, de soha nem is fogunk tudni beszélgetni, ha nem kezdjük el. Olyan nehéz ez.

Nagyon jó munkahely ez, bolond lennék, ha itt hagynám, de így nem bírom már. Nem tudom mit csináljak. Mi lenne a megoldás.(?)


Kérlek, aki olyan választ akar írni, hogy örüljek neki, h kevés munkám van (persze örülök, h nem gyári munkás vagyok, és nem favágó. Ebből a megközelítésből tudom nagyon is jobb dolgom van.), ne tegye.

Tanácsokat várok.

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2011. júl. 5. 10:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, bár ez most sokat nem számít.
2011. júl. 5. 10:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Légyszives cserélj velem. Én meg sem állok egész nap. Szívesen interneteznék én is, a munkaidőm 90 százalékában, de sajnos nekem ez nem adatott meg.
2011. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy neked is rossz lehet.

De ezt is megunnád! Ha a helyzetemben lennél!

(egyébként külön kértem valamit)

2011. júl. 5. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Te is menjél át a másik irodába, talán bele tudsz folyni a beszélgetésükben, nem is biztos hogy munkáról van szó, ha pedig Ők külön vonulnak kérdezd meg miért közösítenek ki.
2011. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem is azzal járnál a legjobban, ha összeismerkednél rendesen a munkatársaiddal és tudnál velük beszélgetni, esetleg még azt is megnézheted, h ők mit csinálnak, így jobban átlátnád a céges dolgokat és az idő is telik

és amiatt szerintem ne legyenek gátlásaid, mert úgy érzed egy senki vagy a cégnél végülis még nem dolgozol ott régóta és gondolom az eddigi munkádat (ami volt) rendesen elvégezted

a munkatársakat meg nyugodtan kérdezheted céges dolgokról is és akkor legalább látják, h érdekel a dolog + te is többet megtudsz

2011. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kommunikáálj!!! ez fontos...beszélgess,menj oda emberekhez,mászkálj,kérdezd a többieket h ő hogy kezdték,mikor idejöttek...stb..építs kapcsolatokat...
2011. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kommunikálás megy nekem, ha olyan társaságba vagyok. Kérdezek, érdeklődök. De itt annyira bennem van már a feszültség.. Azt érzem, hogy "kis hülyének néznek", és hát nem is tudok tenni ellene, mert nincs munkám, amivel az ellenkezőjét bizonyíthatnám.
2011. júl. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!