Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem furcsának? Pedig...

Miért érzem furcsának? Pedig ez csak egy név?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már régóta nagyon tetszik, sőt szerelmes lettem Belé, de Ő nem tud róla. Az anyukáját eddig nem ismertem, ma tudtam meg, hogy mi a neve. Valamiért olyan furcsának tűnik ez a név hozzá, pedig nem is ismerem személyesem, hogy azt mondhassam: nem illik rá. Egyszerűen más keresztnevet képzeltem el hozzá, mint pélául a Margit, Katalin, Annamária stb. Ehhez képest pedig egy teljesen más típusú neve van.


Tudom, hogy most sokan bolondnak fognak nézni, hogy ez a legnagyobb problémám (pedig nem)!


2011. júl. 5. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
és mi a neve?
2011. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de hogy érzed furcsának?Ellenérzésed lett emiatt vagy mi?
2011. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
ha a nevét nem tudtad,akkor nem is ismered.A név az még semmi,lehet kiábrándulnál már akkor ha elbeszélgetnétek.Te a külsejébe zugtál bele,ami elég kevés a szerelemhez.
2011. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős... Én is voltam hasonló helyzetben, mikor a férjem "pót" anyukájáról kérdeztem. Olyan szelíd, jóságos asszony, idősebb, mikor még nem adtak új neveket, teljesen abban voltam, hogy ő csak Mária lehet (vallásos család). Aztán kiderült, tévedtem, nagyon is más neve volt :D Még most sem tudom megszokni, hogy nem tömegneve van.
2011. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Én is ilyen vagyok, hogy látok valakit, és akkor azt mondom hogy "ennek milyen Kati/Zsuzsi/Béla/Józsi stb feje van!" és közben máshogy hívják, de mégis, ez illene az arcához. Ezt többnyire csak a húgom érti meg, mindenki más hülyének néz :D 17L
2011. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A furcsa az te vagy inkább.
2011. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hogy hülye vagyok, de ha egy fiú, mért gondoltad, hogy Margit vagy Katalin a neve?
2011. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fiúról gondolta azt a nevet ha jobban elolvasnád hanem az anyjáról.
2011. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha előbb tudod meg a nevét, akkor másképp gondolsz rá?
2011. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Én azt mondom tanuljatok meg olvasni, mielőtt válaszoltok. 13:30as voltam
2011. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!