Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem furcsának? Pedig...

Miért érzem furcsának? Pedig ez csak egy név?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már régóta nagyon tetszik, sőt szerelmes lettem Belé, de Ő nem tud róla. Az anyukáját eddig nem ismertem, ma tudtam meg, hogy mi a neve. Valamiért olyan furcsának tűnik ez a név hozzá, pedig nem is ismerem személyesem, hogy azt mondhassam: nem illik rá. Egyszerűen más keresztnevet képzeltem el hozzá, mint pélául a Margit, Katalin, Annamária stb. Ehhez képest pedig egy teljesen más típusú neve van.


Tudom, hogy most sokan bolondnak fognak nézni, hogy ez a legnagyobb problémám (pedig nem)!


2011. júl. 5. 13:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a "zöld kéz". (Annak is, aki azt írta, hogy én vagyok a furcsa, mert első olvasásra, ismeretlenül én is ezt gondolnám.)


Igazából nem mondhatnám, hogy ellenérzésem lett a név hallatán, de ha előbb tudom meg - ahogy 13: 41-es válaszoló is írta -, akkor másképp gondolok rá, ez a legjobb megfogalmazás! :)

2011. júl. 5. 13:52
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én Anyukám Emerencia. Néha néznek furán, meg visszakérdeznek. Ez olyannyira nem tömegnév, hogy sokan nem is halottak róla...
2011. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a név határozza meg az embert. Persze, ha Pistának hívnák, akkor megértem, hogy furcsa lenne, de azért gondolom nem ilyen nagy mértékű a 'probléma'.
2011. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
Fogadjunk az a neve, hogy Ajándék.
2011. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
miért, mi a neve?
2011. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Télleg, mi a neve? Keresztnévből úgyse tudjuk meg ki az!
2011. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ki fogtok nevetni, mert Juditnak hívják. Teljesen egyszerű, normális, megszokott keresztnév. Nekem mégis furcsa megszokni... :D
2011. júl. 8. 13:38
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

Te beteg vagy....


Mondok neked 5 olyan nevet, amiket szokhatsz!


Ella

Genonéva

Eleonóra

Karina

Fatime


NA EZEKET SZOKD! xD

2011. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A JUDIT furcsa? Te normális vagy?

Akkor ezekhez mit szólsz?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..

[link]

2011. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%
Hildegárd xd
2011. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!