Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghalt a barátom. És nem...

Meghalt a barátom. És nem bírok más pasik szemébe nézni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve hogy meghalt a barátom de nem tudom feldolgozni. Mindig őt látom. Ha a barátaim vigasztalnak akkor is őt látom hogy mögöttem áll. Mert mi 4 en (én,barátom (lászló),barátnőm(Kriszti),és a barátnőm pasija (balázs) mindenhova együtt mentünk. Egyszerüen beszélgettek aznál elájult. Én pont nem voltam ott. Gyorsan felhívtak, hogy beszélniük kell velem. Balázs (a barátnőm pasija) mondta el. Na én ott kiborultam. 4 hónappal később elvittek bulizni.(nem nagyon akartam de ki kellett mozdulnom) Ott megismerkedtem egy pasival. Majdnem csókolóztunk (helyes srácnak tűnt, de amikor becsuktam a szemem megláttam a képét Lászlónak és nem tudtam megtenni. Mindig a közös képeket nézem. Ha valamit nem értetek kérdezzetek nyugodtan. Ja és azóta nem bírok pasik szemébe nézni csak Balázséba.
2011. júl. 6. 12:36
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*aztán elájult.
2011. júl. 6. 12:37
 2/31 anonim ***** válasza:
Erre semmit nem lehet mondani.Ez feldolgozhatatlan, de pszihológusra szorulsz, az biztos, mert mindenkinél meghatározhatatlan a gyászidő, de évekig nem maradhatsz így.Egy szakember tanácsaival is nehéz lesz, nemhogy egyedül.(bár biztos a környezeted veled van, de az más)Nagyon sajnálom, ettől nincs borzasztóbb.
2011. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy pszichológust.
2011. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Jaj az kimaradt. Voltam nála is de nem segített. Most is őt látom magam mellett ahogy fogja a kezem. Ne nézzetek hülyének de már próbaltam vele beszélni és hallottam ahogy hozzám beszél. Tudom h nem normális de nagyon hiányzik. Mindig róla álmodok és hiszek abban h egy nap visszajön.
2011. júl. 6. 12:49
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.Semmi baj nincs azzal, hogy beszélünk valakivel aki elment.Létezőnek tekintjük, csak már máshol létezik.Szerintem te most kiélezted arra a helyzetet, hogy hogyan fogsz így más férfival lenni.Holott ez ennél komplikáltabb, mint hogy egy szemszögből tedd.De ezt korán tetted, ha túl leszel rajta, akkor természetes lesz, hogy hogyan kezeld.szerintem csináld továbbra is azokat a dolgokat, amiket eddig vele vagy négyesben csináltatok(ha a barát párnál ez nem okoz gondot, de gondolom attól barátok, hogy nem), mert meg kell tanulnod, hogy ne hozzá kösd ezeket, attól hogy már nincs itt, attól csinálj mindent.Így kezdődik, hogy az élet megy tovább.Akkor is ha ez kegyetlen.


Beszélsz hozzá, semmi baj.Sőt, jó, olyan mintha egyetértésben lennétek, te úgy cselekedsz idelenn.Előbb utóbb viszont azt kell neki elmondanod, hogy én most téged elengedlek.Találkozunk.Egyszer.És mindent köszönsz.Nagyon.


Családjával tartod még a kapcsolatot?

2011. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igen, néha tartom. De én rendesen beszélek vele. Kérdez-válaszolok kérdezek-válaszol. Most is itt vannak a barátaim (Kriszti, Balázs) Kriszti épp nyugtat mint mindig és Balázs jelenleg a közös fotóktat nézi. Amin négyen vagyunk. AMIKOR MÉG EGYÜTT VOLTUNK :'( :'( :'(. Ő volt nekem a nagy Ő! Soha többé nem tudok majd pasit szerezni nem akarok! Nekem még itt van László a szívemben. Amúgy a barátaim kedvesek mert nem édelegnek itt amikor itt vagyok. Amikor még László élt akkor ez senkinek nem volt probléma.
2011. júl. 6. 13:14
 7/31 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket írjatok még. Szeretek mesélni még a régi időkről, amikor még ő is volt. És persze a segítséget és a tanácsokat is várom.
2011. júl. 6. 13:54
 8/31 anonim ***** válasza:
Ha ennyire veled van még, akkor ne is gondolj más férfira. Idézd fel a legszebb emlékeket, a legapróbbakat is, hogy jó mélyen mindent az eszedbe véss, és később sose felejtsd el. Mindenki másképp tudja feldolgozni a gyászt, a hiányt, a magányt... Valószínű, ha hirtelen nem beszélnél vele naponta, nem gondolnál rá minden órában, rád szakadna a magány... Olyan, mintha egy kis burkot húznál magad köré, és nem engeded magadnak, hogy felfogd, hogy mi a valós. Olyan, mintha nem a mindennapokban élnél, hanem egy álomvilágban. Valószínű legbelül most magányos vagy, de fenttartod a látszatot, hogy mégsem. Ideig-óráig elvagy így. De mivel az ember alapvetően társas lény, emiatt előbb-utóbb el fog jönni a Te életedben is az a pont, amikor majd arra vágysz, hogy teljesen új élményekben legyen részed - egy másik ember oldalán. De amíg ez a vágy nem jelenik meg a lelkedben, addig ne is erőltess semmit. Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled, így ismeretlenül is.
2011. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem csak nekem hiányzik hanem Balázsnak és Krisztinek is. Amig ők is szomorúak én is az vagyok mert látom rajtuk. És fordítva is így van. És ha majd lesz új barátom akkor újra együtt leszünk (Balázs Én Kriszti és az a valaki) de akkor is az jár majd az eszembe hogy László egyszer itt volt. És most más valaki lesz velem. És amikor kisétálok oda ahol az első csókunk volt mindig ott ül Ő. (tudom h ez most nem az előző szövegemhez tartozik de muszáj volt leírnom.
2011. júl. 6. 14:42
 10/31 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni, hogy hány éves vagy?
2011. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!