Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy rossz megérzésem, mit...

Van egy rossz megérzésem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleimet azzal leptem meg, hogy befizettem őket jövőhétvégére egy szállodába. Azóta az a megérzésem, hogy autóbalesetben oda, vagy visszafelé meg fognak halni. Egyre erősebb és már teljesen rosszul vagyok, ha rá gondolok. az előbb láttam egy reklámot, amibe pontosan az állt,hogy valaki befizetett valakit valami szállodába és autóbalesetet szenvedtek. Olyan dolgok hangoztak el a reklámba, mint pl. : "A halálba küldte őket" "Nem számított rá,hogy ez lesz" stb. Szinte már rettegek. Olyan, mintha a sors mindenáron jelezni akarna nekem.. Mit tegyek?
2011. júl. 6. 21:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Az is eszembe jutott már, hogy megkérem őket,hogy menjenek inkább vonattal. Ez hülyeség?
2011. júl. 6. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj drága, ne érezd azt hogy fölöslegesen dobtad ki a pénzt. Ha nagyon erős a megérzésed, NE KOCKÁZTASS! Hiszen a szüleid sokkal többet érnek neked mint néhány tízezer forint, nemde? Akkor beszéld le őket róla, bármi megtörténhet!
2011. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Atya ég, ettől féltem...Ma odaadtam az ajándékot, nem is tudom, mondjam vissza egy megérzés miatt? Nem tudom, mit tegyek. Azt hiszem kezdek megőrülni.
2011. júl. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!