Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenhol ilyen rossz az idő?

Mindenhol ilyen rossz az idő?

Figyelt kérdés

[link]


Tök hideg van.Esküszöm mintha már tél elején járnánk..Úgy volt hogy elmegyünk családdal sütögetni dehát ilyen időbe..


2011. okt. 8. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

ez hol készült?

de amúgy szerintem igen és örüljünk hogy ilyen hosszú nyár volt és még 1-2 hétig jó időt fog mondani..

2011. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

a lakásunkból:)

Mondjuk jó hogy egy picit hideg van,de azért ennyire?Tegnap már felkellett venni a téli kabimat.Szerintem megis fáztam..

2011. okt. 8. 10:15
 3/18 anonim ***** válasza:

Itt hétágra süt a nap.

miskolc

2011. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem! itt süt a nap eső sem volt sok (1,6mm) békés megye :D
2011. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A komment megírásának időpontja: ma 10:15


Mindjárt gondoltam hogy nem egy repülőgépből....:D

Melyik város?

Itt győrbe sza.r idő van.

2011. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Október eleje van. Ilyenkor a "sokéves átlag" alapján igenis lehet olyan hideg idő, hogy kelljen a kabát. Azért a tél elejéhez ne hasonlítsd, mert olyankor már mindennaposak a talajmenti fagyok, márpedig ha esik, akkor nincs fagy. Vagyis az időjárással az égvilágon semmi probléma nincs, hozza a megfelelő értékeket. Az, hogy idén a szeptember elkényeztetett minket a 25-30 fokos, napsütéses idővel, már más kérdés.
2011. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nagyon megszoktuk a jót, most meg hirtelen jött a hideg, de most van az évszaknak megfelelő hőmérséklet. Azért tényleg nagyon nehéz hozzászokni, hogy tegnap előtt még rövidnadrágban jártam, ma meg már kezd karácsonyi hangulatom lenni.
2011. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Vp megye:D
2011. okt. 8. 10:19
 9/18 A kérdező kommentje:
VESZPRÉM amúgy : D
2011. okt. 8. 10:20
 10/18 anonim ***** válasza:

itt süt a nap de hideg van


kérdező: ne rinyáljá má, örülj hogy szeptemberben kánikula volt. Jó hogy már nem decemberben akarsz strandra menni

2011. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!