Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már valamilyen baleseted?

Volt már valamilyen baleseted?

Figyelt kérdés
nekem még 2-éves voltam és egy bicikli elütött én felrepültem olyan 1-métert és ráestem egy kőre betört a fejem és felszakadt szájpadlásom :S még mindig viselem a nyomát a fejemen :D :D 13(f
2011. júl. 7. 08:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%

Hát nekem 17 éves koromra 6 törést gyüjtöttem be...

Az első fél éves koromban történt... Az utolsó 15 évesen...


A legdurvább az volt, amikor nem volt tanárunk. Mi baromkodtunk a teremben és engem nekilöktek a falnak. A tábla alatt neki vágódtam és eltört a két kezem. Rádaásul oylan csontom tört, aminek 3 hónapog kellett gipszben leni... :S


Jah és lány vagyok :)

2011. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Látom te is balszerencsés vagy :S :)
2011. júl. 7. 10:21
 3/12 A kérdező kommentje:
még jöhetnek válaszok kíváncsi vagyok
2011. júl. 7. 10:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 4-5 éves lehettem amikor a temetőben rádőlt a lábamra egy sírkő. Az volt a szerencse, hogy a sírnak a szélén volt ilyen 10 cm magasan "kőfal", ami megfogta a dőlő sírkövet. Így csak zúzódásom lett.

És még volt hogy kb.6 évesen a Balatonnál, bent úszkáltam a kisvízben a szülők meg a partról figyeltek. Nekem még ilyen beleülős úszógumim volt és ahogy előre akartam úszni belefordultam a vízbe, úgy hogy a fejem a víz alatt a lábam meg a levegőben. A legközelebb hozzám egy bácsi volt az emelt ki.

Meg egyszer legurultam a lépcsőn.

Szerencsére törésem még nem volt :D


Bár ez nem velem történt meg hanem nővéremmel kiskorában.

Fel akart mászni a konyhaszekrényre az meg rádőlt, a szekrényt az asztal sarka fogta meg, úgyhogy neki is mázlija volt.

am. 15/L :)

2011. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

1996-ot írunk 7 éves voltam akkor, macskát kergettem és a garázs mellett voltak esőcsatornák régi rozsdásak felújítás miatt szedték le őket aztán elestem és a bal kezemet elvágta csontig egy kiálló darab.

1998-at írunk 9 éves voltam akkor, építkezés alatt álló félkész házunk első emeletéről leestem akkor a haverokkal fogocskáztunk. 2004-et írunk 14 éves voltam akkor kutyát vezettem körkorival meglátott egy macskát és hát ugy begyorsított a kutya elestem érdes aszfalton leradíroztam a bőrt a térdeimről meg a kezeimről akkor megint a baleseti ambulancián kötöttem ki. 2007-et írunk 17 voltam akkor körfűrésszel levágtam a bal kezemen a gyűrűs ujjamat illetve csak a körömrészt. Persze kisebb sérülések is voltak ezen kívül csavarhuzót a tenyerembe böktem véletlenül meg hasonlók.


22/f

2011. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

7 éves voltam, mikor leestem a lépcsőn, és kaptam egy kisebb fajta agyrázódást.

ovis voltam, amikor egy nagy bőrfotellal úgy felborultam, hogy szilánkosra tört a hüvelykujjam, műteni kellett.

2 évesen szaladtam az udvaron egy tollal a kezemben, elestem, és a toll teljesen átszúrta az arcomat jobb oldalon, a számba jött ki a toll teljes másik fele. tetanuszt kaptam, összevarrták, ezt azóta is látni.

17/L

2011. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
húha 12:54-es és amikor leestél az első emeletről mi bajod lett ? utolsó nagyon csúnya az arcod ahogy öszzevarták ?? :S :S
2011. júl. 7. 17:30
 8/12 anonim válasza:

a 12:54-es vagyok

hogy mi lett, a tanévnyitó elött volt ez az akciónk szal tanévnyitó helyett kórházban töltöttem 1 hetet megfigyelés miatt de semmi bajom nem lett még csak 1 csontom se tört el.

2011. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4-5 éves lehettem.. autóbalesetem volt ahol a kalaptartón lévő sütis tálca felvágta a fejemet :S Este volt a mamám vezette az autót.Belénk jöttek .Ráadásul Mikulás napján.A mamámhoz akartunk menni a testvéremmel hogy ott alszunk és ő visz másnap óvodába iskolába.Ebből csupán az lett hogy az ügyeleten kötöttem ki.Utána meg apukám hazavitt.Anyukám éppen kórházban is volt.Után a másik mamámnál voltam sokáig.Azóta apukám nem engedi az anyukájának hogy minket vigyen valahova.Sőt most már azt sem hogy autót vezessen.14L
2011. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

07-07 15:52-es vagyok

alig látható már a nyoma, bőrgyógyásszal kikezeltettem, ill. kozmetikussal.

2011. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!