Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki egy jó munkahelyet...

Berki jocó kérdése:

Valaki egy jó munkahelyet ismer? (részletek, kiegészítések ha rámkattintasz! )

Figyelt kérdés
19 éves frissen érettségizett férfi vagyok. Május óta keresek munkát de eddig még csak csalókkal találkoztam. Tud valaki valamit ajánlani vagy esetleg valami segítséget nyújtani ? Mindenre képes vagyok, a nap 24 órájában csak korrekt fizetés legyen. CSALOK HANYAGOLJATOK!
2011. júl. 7. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
19évesen,friss érettségivel nehéz lesz melóhelyet találni! De esetleg tanulj még egy okj szakmát s könnyebb lesz:) 23éves korig ingyen tanulhatsz nappalin.
2011. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én űgy tudom h nem mindent. Szeretnék tovább tanulni csak a barátnőmmel szeretnénk külföldre menni, szerencsét próbálni és arra kellene pénzt gyűjteni :)
2011. júl. 9. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha iskolában tanulsz akkor ingyenes minden esetben. Na jó,nem mert ha ilyen magán suliba mész(pl Szinergia,Számalk és társai Bp-en) akkor kell fizetni. Egyébként ha ide mész tanulni akkor tudsz vállalni diákmelót s az is jobb mint a semmi:)

Sőt valahol még ösztöndíjat is kaphatsz..első

2011. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!