Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tahó vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tahó vagyok emiatt? (kiegészítések alul)

Figyelt kérdés
Szóval igyekszem kerülni a volt barátnőm társaságát, és nem észrevenni, mert nem vagyok teljesen túl rajta. Nem akarok ismét belezúgni, mert az csak fájna.:S Nem utálom őt, az érzésemimet utálom inkább.:S
2010. febr. 9. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ez normális de inkább keress egy új lányt de nem vagy köcsög,bunkó,tahó,f@aszkalap emiattXDXD
2010. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tahóság.
2010. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy az,de ha Ő annak mond,akkor lehet,hogy még neki is tetszel.
2010. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez tök normális dolog.
2010. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha úgy viselkedsz, mint az exbarátom, akkor lehet.Ő arra sem képes hogy köszönjön és bunkón is viselkedik velem.Nem is szoktunk beszélni, de jobb is, pedig nem ilyennek ismertem meg.
2010. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tök normális.
2010. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!