Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lenne egy kérdés kamu...

Miért lenne egy kérdés kamu itt? Ki írná ide és mi oka lenne rá?

Figyelt kérdés
Csak egyre több kommentben olvasom, hogy sztem ez a kérdés kamu.
2011. júl. 8. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl. 11 éves és unatkozik, és röhög rajtunk.

Ami nagyon hihetetlen sztori, azt nehezen hisszük el, nyilván. Volt múltkor egy olyan kérdés, hogy a tesója most akasztotta fel magát, várják a mentőket, meg előtte, hogy levágja-e a kötélről, mert most találta meg....ezeknél csak remélem, hogy kamu volt....de gondolom ilyen nincs a valóságban.

2011. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy borzolja a kedélyeket.

Viccből, hogy röhöghessen otthon. Szerintem semmi más, csak szórakozás.

Viszont, szerintem sok kérdés nem kamu, amit annak írnak. Tényleg vannak extrém esetek és extrém gondolkodású kérdéskiírók.

2011. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Néhány esetben valóban kamu, amit utólag a kérdező is be vall.

Hogy mi oka van arra hogy hülyeséget írjon, hát csak annyi hogy épp unatkozik.


A legtöbb aki kamu kérdést tesz fel azok igen fiatal egyének, legalábbis ha a valós életkorukat írják, de lehet hogy az sem igaz.

2011. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja mint az első randi a Tescoban-gyerek :D Gondolom unatkozott. Vannak kérdések amiken jókat lehet röhögni de egy rakás van ami fáraszt.. biztos sok a felesleges szabadidejük az ilyeneknek:)
2011. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja én is írtam már kamut mert épp nagyon unatkoztam, csak annyit kérdeztem hogy nagyon gáz-e ha 2 (vagy 1, nemtudom, régebben volt) hete ugyanazt az egy bugyit hordom, mosás meg minden nélkül... nem gondoltam hogy el is hiszik, de úgy mégjobb volt. :D ennyi, lehet nevetni itthon egy jót míg mások szörnyülködnek. Amúgy nem szoktam kamukat írni, ez volt az egyetlen.
2011. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szex témakörben rendszeresen vannak ilyenek

pl

orvosnál voltam és a szexi asszisztensnő leszo.pott

vagy a barátnőmnél aludtam és mikor éjszaka kimentem a wc-re az anyukája rám mászott

2011. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kamu. Te is pontosan tudod miért mondják ezt kérdésekről.

:)

2011. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Unatkozik és röhögni akar. Ennyi.
2011. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!