Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egész nyáron unatkozom, semmi...

Egész nyáron unatkozom, semmi programom, mit tehetnék, hogy normálisan teljenek a napjaim?

Figyelt kérdés
Sehova nem megyek nyaralni, nyári melót nem találtam sehol (egyébként egyetemista vagyok), nincs testvérem akivel ellehetnék, a barátaim másik városban élnek, költséges állandóan átmenni hozzájuk, ráadásul mostanában mintha hanyagolnának is... Itthon megcsinálom amit tudok, mosok, mosogatok, takarítok, ha van kedvem sütök, de egyébként annyira egyhangúak a napjaim...halálra unom magam :( Mit csináljak? Szoktam olvasni, filmet nézni, de ezt sem lehet egész nap. Úgy érzem semmi hasznosat nem csinálok...
2011. júl. 8. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sportolj bármit.
2011. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 JLlompi ***** válasza:
0%
istenem te búval b@szott b@szadék mindegy mit írok elkezdesz fintorogni hogy így nem jó ,úgy nem jó ha annyira unod magad vágd fel az ereidet az unalomúző és ha túléled akkor a korházban találkozhatsz új emberekkel
2011. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hudynis válasza:
100%

Azt bírom benned, hogy amiket eddig írtak, azokat Te mind megcsináltad. Fogadd el, hogy a tervszerű napi dolgokon kívül csak rajtad múlik mi az amibe belemélyedsz jobban.

Pl: írsz egy novellát, kísérletezel, riportot készítesz, megkerülöd a Balatont, kikérdezed az idősebb rokonaidat a múltról stb.


Bulizol havonta,

sportolsz naponta,

Segítesz otthon és sütsz,

így egy kevés időt (el is)ütsz

Olvasol, filmet nézel s vannak barátaid.

de talán hiányzik egy társ, ki leköti gondolataid! (?)

Szerezz új barátokat, más se él másképp,

Ne gondolj többre, mert az élet így szép!


Sok sikert hozzá!

2011. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!