Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó estét! Három hétig voltam...

Jó estét! Három hétig voltam munkanélküli. Budapesti lakos vagyok és itt is találtam munkát. Mennyi munkanélküli segély jár? Mert egy ismerősöm igaz más helyen, de rövid időn belül talált munkát és 9 havi segélyt kapott egy összegben.

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor az ismerősöd kavart valamit. Nem végkielégítést kapott? Nem fizetnek egyben munkanélkülit, 9 havit pedig főleg nem.
2011. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a gyors reagálást.Nem végkielégítés.Láttam a határozatot amit a munkanélküliből kapott.Ezért csodálkoztam,hogy ugyan ez Pesten nem működik.(Tartalma:megállapítottak (Fejér megye) az álláskeresési járadék idejéből még fennmaradó juttatást ami neki kb:300ezer ft,és kb 1 hetet volt munkanélküli.)
2011. júl. 8. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Van olyan lehetőség, hogy a teljes munkanélküli segélyt felveszed, ha amúgy jogosult lettél volna rá, de nem voltál annyi ideig munkanélküli.

Érdeklődj a hivatalban.

Annyi hátránya van, hogy ezzel lenullázódik a munkaviszonyod, tehát ha újra munkanélküli leszel, akkor csak az azóta ledolgozott idő után jár segély.

2011. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm egy napig volt munkanélküli.És ő más helyen talált munkahelyet.Itt arra hivatkoztak hogy más megyében talált.Mi alapján állapítják meg hogy jár vagy sem?
2011. júl. 10. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de csak az számít, hogy mennyi ideig dolgozott korábban. Ha megvan az ideje, akkor jár neki a teljes időre szóló összeg.
2011. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!