Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írjátok már le hogy a tesz...

Katalin02 kérdése:

Írjátok már le hogy a tesz vesz oldalról hogy lehet ha rendelek valamit akkor előbb a lóvét küldöm aztán ha nem vernek át elküldi amit rendeltem vagy hogy működik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Úgy működik, ahogy az eladóval megegyezel!


Az aukció oldalán fel szokták sorolni az átvételi módokat.

Én leginkább előre utalással szeretem rendezi az adás-vételeket. Ilyenkor a vevő küldi a vételárat + postaköltséget, és amikor megjön a pénz küldöm az árut.

Létezik utánvét is, de az baromi drága, és azzal is átverhet az eladó, mert csak akkor nyithatod ki a csomagot, ha a postásnak kifizetted, és a dobozban bármi lehet, akár egy féltégla is!


Vásárlás előtt kérdezz bátran az eladótól, és nézd meg az értékeléseit! Ha azt látod, hogy csak pozitív értékelései vannak, akkor többnyire bízhatsz benne, hogy nem ver át!

2011. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!