Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor elsőnek használok...

Amikor elsőnek használok tampont az fáj?

Figyelt kérdés
mert strandra akarunk menni de pont most jött meg és anyum mondja hogy használjak tampont de én félek tőle. milyen érzés?
2011. júl. 9. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha normálisan, és nem erőszakosan teszed fel, akkor elvileg nem fog fájni. Igaz, egy kicsit kellemetlen az elején, de ha már a helyén van, akkor nincs nagy gond, és tényleg nem is fogod érezni, ezért is fontos, hogy ne felejtsd el. :D
2011. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HA nem félsz és el tudsz lazulni eléggé, akkor egyáltalán nem fáj. Amikor a helyén van, akkor meg az égvilágon SEMMIT nem érzel belöle. Viszont elöször otthon próbálkozz vele és lehetöleg a minivel. Egy jó tanács: elöször az ujjaddal keresd meg, hogy hová és milyen irányban kell bedugni, utána menni fog a tamponnal is.
2011. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi. de én nagyon félek ettől :SS
2011. júl. 9. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kell félni.. én nem féltem.. 11 évesen használtam először, egyedül. sazóta is tudom használni.. de kb. féló rát pepecselek vele
2011. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs attól félni való, menni fog.

Csak cseréld sűrűn a strandon, és ügyelj arra, hogy mindig tiszta legyen a kezed!

2011. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! aranyosak vagytok hogy biztattok :)
2011. júl. 9. 11:24
 7/9 A kérdező kommentje:

ahogy a hüvelyhez érintem a tampont már rossz.:'(

de miért ? nem kéne fájnia.

2011. júl. 9. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz, akkor megfeszited a hüvelybemenetet és azért fáj - próbáld ellazitani (mintha pisilni akarnál, úgy nyomd picit, akkor kilazul az a környék.)
2011. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké.megpróbálom.köszönöm szépen
2011. júl. 9. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!