Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ágyi poloska lehet? Csípésekke...

Ágyi poloska lehet? Csípésekkel ébredek, de semmilyen árulkodó jelet nem látok.

Figyelt kérdés

Reggelente van, hogy csípésekkel kelek. Azt olvastam az ágyi poloska csípéséről, hogy 6-7 napig megmarad és nagyon viszket. Viszont nincs fekete pont a közepén, nekem van. Továbbá semmi jelüket nem látom, megnéztem a padló alatt az ágyam alatt-mellett mindenhol. de nem tudom elképzelni, mi más lehet. Az egyetlen árulkodó jel talán a fekete kis cuccok lehetnek, olyan mintha ürülék lenne, ágyamon és ágy mellett vannak, tapasztalt valaki iylesmit? Fölöslegesen nem akarom kihívni az írtókat mert rengeteg pénzbe kerülnek.Nem hiszem, hogy pók lenne a ludas.

köszi előre is.


2011. júl. 9. 11:57
 1/8 Chrisstian_ válasza:

az ágyi poloska az egyik legundorítóbb dög, amit valaha is láttam. Nálunk volt sajnos, végül ki kellett dobjuk az ágyat. Abból, amit leírtál valószínűleg nem vele van dolgod.

Találtál már a lepedőn pici furcsa vércsíkokat, mintha vki elnyomott volna ott egy jóllakott szúnyogot? Ez az egyik jelük, mert vért szívnak és a forgolódáskor néha kinyírhatsz 1-1 jól lakott egyedet. Amúgy könnyű letesztelni, h azok zaklatnak-e. Sötétedés után feküdj be az ágyba kb fél órára. (Megérzik a test melegét és egyből rajzani kezdenek) Fél óra elteltével kapcsold fel a villanyt, ha velük van dolgot tucatnyi fog rohangászni a lepedőn.

2011. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nincs vérfolt az ágyon, megnéztem, olvastam erről is. És tegnap éjszaka kétszer is felkeltem megnézni, de nem volt sehol semmi. De ezek a homoknagyságú dolgok az tuti hogy ürülék..csípések pedig ritkán vannak rajtam, de akkor sok.azt olvastam, heti max 1-2szer jönnek ki kajálni.. Viszont mondom, személyesen még egyel sem volt szerencsém találkozni..De valami van az tuti.
2011. júl. 9. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:

MELEGKIÜTÉS

A nyakon, a hónaljban, a mellkason, a derékon és a lágyékon megjelenő visz­kető, vörös foltok az el nem párolgott izzadsággal hozhatók összefüggésbe.

2011. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tuti hogy nem az, a felkaromon voltak, lábfejemen, derekamon..Sosem voltak ilyen csípéseim, és viszkettek mint a fene.
2011. júl. 9. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
BOLHA!
2011. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 azvanhogy válasza:
anno kollégiumban laktam, és a mis szobánkat megszállták valami bogarak. nem tűntek fel eleinte, csak a csípések... aztán ki is költöztettek minket... szerintem érdemes lenne megnézni alaposan a szobádat, ha van benn ilyen kis apró gonosztevő Ű(szabad szemmel láthatóak) akkor érdeme egy irtás nekik.. :/
2011. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ugyan ez volt! És poloska volt a ludas. Soha nem volt még ilyenünk, először én se tudtam, hogy mi a fele lehet ez.

Boltban vett vadi új ággyal kerültek be a lakásba. Lehet, hogy éjszakára besurrantak a csövesek a bútorraktárba. Erre gondolok.

A poloskák általában csak éjszaka másztak elő. Nappal a kárpit réseiben, varrásoknál, meg a párnák belsejében bújtak meg.

De aztán hála istennek sikerült őket kiirtani. Hetekig fújtam a rovarölőt mindenre, ha megláttam egyet is. Aztán én nyertem, elfogytak. :)

2011. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is voltak HÁROM kva hónapon keresztül irtottuk őket, mert ezek már majdhogynem halhatatlanok....

Nálunk se volt se vércsík, se semmi árulkodó jel, sehol... csak az egyre halmozódó csípések...

Barátomtól hoztam át őket sajnos, szóval tudtuk miez, hívtunk írtót, első alkalommal sok hullát találtam az ágyam alatt a földön, de megint előjöttek. Akkor az utolsó miliméterig felforgattuk a lakást, mindent amit el tudsz képzelni, már szinte semmi sem volt a lakásban, nálunk a gyerekszobában a LEGOS dobozba másztak bele, annak a sarkába a kartondoboz illesztése közé. Édesanyámnál a falra szerelt szekrénysort szedtük szét, és ott voltak a fal és a polcok érintkezésénél. Mi korrekt irtót hívtunk, vállalt garanciát, és a 3. irtásra már ingyen jött. Még most is lehet érezni a rovarirtó szagot pedig már eltelt pár hónap azóta, a lakásban szerintem már minden tocsogott a rovarirtólében, nagyon durva...

A LEGBORZASZTÓBB dolog ez a poloska.

Barátomnál pedig a dvd-kbe másztak bele. A csukott dvd-kbe. Nézd meg, mekkora rés van azon, szóval gondolhatod hány helyre el tudnak még bújni...

2011. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!