Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Hanna név?

Hogy tetszik a Hanna név?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 14:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

nekem sem tetszik,egyt csajt ismerek de elegge antipatikus


14.41-es meg elsz?

2009. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon szép.

Kár h most tényleg ennyire felkapott lett.

2009. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
kedvenc nevem!
2009. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
tetszik!érdekes mert anna és panna meg panka meg mittomén micsodák nem x) de igy is tetszik h egy n-nel Hana:)
2009. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia :) Nekem nagyon tetszik ez a név, ha majd lesz lányom biztosan Hannának fogom hívni :)
2010. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
elmegy
2010. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

engem Hannának hívnak, és nagyon szeretem :) Mostanában tényleg felkapottabb lett, de én személy szerint nem ismerek más Hannát, de van két ismerősöm is,akik igen..

... (az Annát, Pannát én személy szerint nagyon nem szeretem.. se a Johannát)

nekem mindig azt mondják,hogy nagyon szép nevem van, és szerintem nem lesz rossz a "Hanna néni sem" .. én nem találom kicsinyítőnek 18/L

2010. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Egy ismerősöm kislányának is ez a neve. Szerintem szép név de nem adnám a lányomnak. Ha lányom lesz az valószínűleg hosszabb nevet fog kapni..:)
2010. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem is így hívnak és ugyanúgy vagyok vele, mint a kettővel ezelőtti hozzászóló, az Annát, Johannát valamiért nem szeretem, de a saját nevem tetszik... A gyerekemnek majd vmi mást választok (ha lány lesz). Nem azért, mert annyira gyakori lett, az engem nem zavar, hanem csak mert nem adnám neki a saját nevemet. A környezetemben én se ismerek Hannát amúgy, csak egy-kettővel találkoztam életem során... Ami zavar, az az, hogy nincs a naptárban... Bár az újabbakban már igen, de a Johannával egy napra tették... pedig régen csak a máj. 20. volt (utónévkönyv szerint)
2010. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!