Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szomszédom (rég elhagyott)...

A szomszédom (rég elhagyott) telkén van MINIMUM 3 URNA, a kerítésemtől 20 centire. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Vettem egy telket, és most láttam, hogy a kerítésemtől 20 centire van minimum 3 urna... Csak le vannak dobva a földre, 2 felborulva, 1 kiszóródva...

A szomszéd kb. 10-20 éve nem foglalkozik a telekkel (bozótos, és van rajta egy romos házikó).

Mit lehetne tenni? Elég morbid látvány...

És nem tudni kik lehetnek, és hogy kerültek oda...


2011. júl. 10. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Be kell szólni a polgármesteri hivatalba. Ők biztos tudnak valamit csinálni.
2011. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egy hangyányit bonyolultabb a helyzet.

Külterületen van a telek, erdőben (hivatalosan kert), és személykocsival nem nagyon lehet megközelíteni.


Valamint ember nem talál oda, csak ha én vezetem, nagyon elhagyott környék zegzugos utakkal, könnyű eltévedni...


Gondoltam hogy beszólok a rendőrségre, de nem hiányzik egy kihallgatás...

2011. júl. 10. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Megfogod és átdobod a másik oldalra. Ha úgyse foglalkozik vele rég, akkor fel se fog tűnni, téged meg nem fog zavarni.
2011. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy dobj rá valami pokrócot vagy bármi mást ami eltakarja.
2011. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a terület valaki, valamilyen polgármesterhez, vagy akármihez tartozik. Akárhol is van. Szóval az illetékesnek kell szólnod. De a rendőrség sem rossz ötlet. Nem lesz semmi bajod belőle. Ha nem te vagy a bűnös, nincs mitől félned. :)
2011. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

16:20 , 16:26


"Dobd át..., dobj rá..." Ti aztán fasza gyerekek vagytok :)


Én is lazán veszem a dolgokat, de azért nem dobálnám valakiknek a maradványait a fejem fölött...

És persze ha 20 darabban van 5m-rel odébb, az még nem megoldás...

És ha kijön a szomszéd valami csoda folytán (mert valaki járkál arra, csak nem foglalkozik a telekkel). Akkor mit mondok neki? "Zavarta a szemem, odébb dobtam, összetört, bocs."


És persze kérdés hogy kik lehetnek... Nincsenek elásva, nincsen sírbolt, nincs emlékhely, és el van dugva a kert szélén (kövek vannak ott, és gallyak amik takarják, csak az én telkemről lehet látni...)


Nyilván az sem mindegy hogy valakinek a szerettei... vagy egy nyugdíjas sorozatgyilkos engedély nélküli temetőt üzemeltet a telkén...

2011. júl. 10. 16:46
 7/11 mrillegal1 válasza:
télen majd jó lesz az utraszórni jegesedés ellen
2011. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ez nem szabálysértés, nem bűncselekmény...

A hamvakkal a hozztartozó azt kezd amit akar.

Ha Ő ott látta jónak "nyugalomra helyezni" a hamvakat, hát oda tette... Amíg az Ő telkén van, hát...

Ne nézz oda, vagy nem tudom. De ezért feljelentgetni kár...

2011. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát figy attól nem törik össze hogy rá dobsz egy pokrócot:D
2011. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez a jegesedés kánikulában veri aktuális. De télen jó lesz. És ha kiürül, az egyikben a cukorkát tartom a szobaasztalon, a másikban a kekszet a konyhában, a harmadikat még nem tudom, de ellenségem nekem is van : )


Pokróc... ez sem rossz, de attól még ott van. Az egyik már ki van szóródva, tehát nem annyira gáz ha eltörne.


Szóval összegezve: A szomszédban mint kiderült 3 telek van (nincsenek kerítéssel elválasztva). És 3 emberi hulla, urnában...


És lehet hogy a szomszédom mindhármat megölte, elégette, és emlékül eldugta a kertben... Nem rossz, nekem is van ellenségem, de én egy véres mikroszkópüveggel is megelégednék, mint a Dexter... Az legalább nem szúrna szemet senkinek.

2011. júl. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!