Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra nélkül lehet?...

Fogyókúra nélkül lehet? Fogyni szeretnék, de nem bírom a koplalást meg a diétákat. A kérdésem az hogy csak edzéssel ez lehetséges e vagy hülyeséget kérdeztem?

Figyelt kérdés
(természetesen nem zabálok őrült módjára de kb mindent ennék amit eddig csak kevesebbet) Hetente kétszer 1 órás teniszedzésem van és naponta min.1 max.2 órát vagyok a konditeremben. Főleg lábra és fenékre edzek ugyanis ott van némi fölöslegem. (kb 5kg-tól szeretnék megszabadulni ) Köszönöm! (bunkók kíméljenek a normális véleményeket pedig szívesen fogadom) 15/L
2011. júl. 5. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb fogyókúra hülyeség. Ha fogyni akarsz, akkor egyél sok zöldségfélét, gyümölcsöt, valamennyi húst, fehérjéket, és kevés tésztafélét, kenyeret, édességet meg a zsiros ételekböl is csak keveset. DE!!! tilos étel nincs, ami nem igazán jó, abból ne minden nap és ne sokat egyél. Ìgy is le lehet fogyni, de közben megtanulod, hogy miböl mennyit célszerü enni.

Természetesen emellett mozgásra is szükség van.

2011. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Lehet! :D Csak mértékkel a szénhidráttal és az édességekkel! :D
2011. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2011. júl. 6. 10:47
 4/12 anonim ***** válasza:
A fogyás/szálkásitás 70%-ban diétán múlik, a maradék 30% sport.
2011. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és helyi zsirégetés nincs. Szóval akármit tornázol mindenhonnan fogsz fogyni.
2011. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. HSZ. hülyeséget ne írd már.. így is annyi van már ezen az oldalon..

gyümölcs tele van cukorral, valamennyi húst meg senki nem eszik.. és pontosan van tilos "kaja" ugyanis bőven lehet kapni olyan élelmiszert (cukros üdítők, energiaitalok, cukorkák) amik nem valók különösebben emberi fogyasztásra, én magam nem nevezném élelmiszereknek ezeket, és pláne nem egy súlyfölösleggel bíró ember számára.


pontosan tudni érdemes mennyi kalóriát visz be az ember, ha ennél többet használ fel (itt számít a spot, mozgás) akkor energiadeficit esetén viszonylag lassan, csökkenni kezd a zsírtartalék. olyan nincs hogy valaki nem bírja a diétákat, mit gondolsz mi a diéta? koplalni meg afrikában szoktak, meg én néha ha lusta vagyok este lemenni vásárolni..

2011. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
oké. amúgy 165cm vagyok és 55-56kg annyira nem vészes de majd odafigyelek a táplálkozásra is
2011. júl. 7. 19:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet fogyni diéta nélkül sportolással, de nagyon lassan.Én két hónap alatt csak 5 kilót fogytam így.Próbáltam kevesebb zsírosat, cukrosat enni.

2011. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Update-módszerrel. tényleg működik, nem valami reklámfogás. nem kell megvenned drága pénzért a termékeiket, csak kövesd a kódokat és hogy mikor mit szabad enni. édességeket is el tudsz készíteni úgy, hogy ne hízlaljanak.

jaaa és a Rubint Réka DVD-k zsírgyilkosok.

én így fogytam le:) sok sikert

2011. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

[link]


előző vagyok, ezt elfelejtettem belinkelni és 15/L

2011. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!