Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha a kovetkezo...

Mi lenne, ha a kovetkezo "Hogy tetszik az XY nev? " jellegu kerdesre senki nem valaszolna?

Figyelt kérdés

Akkor talan abbahagynak. Mert mig a kismamak kerdeztek nevvalasztas miatt, addig ok volt, de aztan elszaporodtak ezek a kerdesek, boldog-boldogtalan megkerdezi a sajat neverol a velemenyunket, ami ha nem pozitiv, lepontoz, igy aztan marha sok ertelme van.


Szerintem kollektiven ignoraljuk az ilyen kerdeseket, es akkor megunjak.


2009. márc. 31. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindig van aki válaszol és mindig lesz a ki kérdez. Én nem szoktam válaszolni ilyenre, de most megtettem, hisz egy hasonló kérdésre az első 4 válaszolót lehurrogta valaki, pedig a véleményüket kérdezték, ők meg válaszoltak. Nekem ez nem tetszett, de én ígérem ezeket a kérdéseket innentől kezdve kihagyom.
2009. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom az ötletet,bár én eddig sem válaszoltam az ilyen kérdésekre,mert engem már rohadtul idegesít...

ezeknek tényleg semmi értelmük sincs...

2009. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már engem is idegesít, hogy a kérdések fele az, hogy ez vagy az a név milyen... Remélem nem akarnak végigmenni az összesen, mert akkor még évekig olvashatjuk az idiótábbnál idiótább neves kérdéseket. Én egyetlen egy ilyenre válaszoltam, amikor az én nevemről kérdeztek, és hát az egyértelműen szép volt :D
2009. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én eddig egyre válaszoltam! de arra se úgy hogy király vagy szar név. én szerintem tök mind1 milyen nevet viselünk mert nem a név alapján értékeljük az embereket! lehet valakinek vicces neve van de lehet utána a legjobb haverod lesz mert amúgy jó fej!
2009. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem válaszoltam,pedig tudtam volna mit írni,a kedvencem a Klotildos volt...wáááááááááá
2009. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah...sajnos nem egyezik bele mindenki..
2009. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos senki senki se tartotta be :P
2010. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!