Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválással kapcsolatban...

Tetoválással kapcsolatban tanácsok?

Figyelt kérdés

Barátom bejelentette h tetkót szeretne. Nem vok én semmi jónak az elrontója, de szeretném ha minden tekintetben jó döntést hozna. Pl.: Nem akarom h a vállára tetováljon, mert ott könnyen változik a bőr, ha hízik/fogy/izmosodik...stb.

Valami egyiptomi témát akar.


Szóval: szerintetek mi az a hely egy ffinál, ahol jól néz ki egy egyiptomi témájú tetkó, de nem váll.


És: állítólag van olyan tinta ami x éven belül felszívódik ha mégsem tetszik neki.


Továbbá: mire érdemes figyelni még, a mérete nem lenne óriási a kicsitől a közepesig.


2011. júl. 12. 02:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Kar, hát, mellkas... a bőr mindenütt változik.

Szerintem bízd rá.

2011. júl. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg vádli, vagy comb felső része.

Lapocka. Az kozmetikai tetkó, ami felszívódik 4-5 éven belül de sok embernél nem nyom nélkül.Függ a bőrtípustól.

Érdemes átgondolni, hogy tényleg a tetkó ne divatból menjen , hanem amit viselni is tud egy életen keresztül.Egy olyan egyedi mintát kell választani amire azt mondja igen ez kifejez engem, az ízlésem és viselni is tudom szégyen nélkül!

2011. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: tudom, h változik mindenhol, de neki a vállánnál extrém módon, mert futó, és hol felszed egy csomó izmot, hol pl télen ha nem fut annyit lead belőle sokat...stb.


Ezen az egyiptomi mintán már régóta gondolkodik, szóval sztem nem lehet ezzel baj, h megbánja, meg azért olyan hűde én se akarok beleszólni, mert neki kell viselnie, nekem max nézegetnem :)


Akkor ezek szerint marad a rendes tinta, akkor szólok neki h jól döntse el h hova meg mekkorát :D

2011. júl. 12. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!