Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vehetnék szüleim 25....

Mit vehetnék szüleim 25. házassági évfordulójára?

Figyelt kérdés
Emlékezeteset szeretnék, de olyan 5000 Ft körül.
2011. júl. 12. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy biztos: nem azért lesz emlékezetes, mert 5000 forintba került.


Mondjuk egy fotó róluk szép keretben, ha tudsz főzni, akkor egy gyertyafényes ünnepi vacsora, esetleg egy torta - igaz, ez fogyó dolog, de az emlékezetes lesz nekik, hogy a gyerekük mi mindent tett az este széppé varázsolásához.


Szerintem ha időt áldozol rájuk pénz helyett, azzal többet adsz nekik.

2011. júl. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A fotóra én is gondoltam, találtam egyet fiatal korukból, elviszem a fényképészhez, hogy nagyítsa fel, ezüst színű keretbe teszem vagy tetetem, ha ott van nekik (remélem, hogy lesz). :) A tortát már megrendeltem és a főzés nagyon jó ötlet. Veszek két ezüst színű gyertyát és csinálok valami finomat. Esetleg ötletet kaphatok, hogy mit főzhetnék?
2011. júl. 12. 07:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrét ötletem nincs.


Valamit, amit mindketten szeretnek. Finoman elhintheted a kérdést, de akár nyíltan elébük is állhatsz, hogy "Ma én főzök, mit rendeltek?" - még mielőtt kitalálják, hogy elmennek egy étterembe. Lehet, hogy felajánlják segítségüket, az sem baj, ha a közös főzőcskézés lesz emlékezetes.


Vagy Neten nézhetsz recepteket, hátha valamelyikre gusztust kapsz.

2011. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Naggyon szépen köszönök minden választ, jól sikerült az évforduló, elpityeredtek, olyan aranyosak voltak. :)Egy ezüst színű keretbe kapták az első karácsonyi fényképeiket, egy saját matricával ellátott házassági évfordulós vörösbort, ezüst gyertyák ezüst masnival és vacsival. Köszönök mindent! :)
2011. júl. 13. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! ;)
2011. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!