Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németország melyik nagyvárosa...

Németország melyik nagyvárosa a legjobb letelepedés szempontjából (Berlin, München, Frankfurt)?

Figyelt kérdés

A három közül nekem München tetszik a legjobban (városképileg), mert a régebbi építészetet nagyon szeretem.

De azt hallottam, hogy München eléggé drága város, így nehezebb ott megélni. Berlinről hallottam jókat, de nem annyira szimpatikus hely, mert a háború miatt szinte minden elpusztult, így minden modern. Frankfurt viszont menő ezzel a sok felhőkarcolóval, de az meg talán túl kisváros egy olyan embernek, aki világ életében Budapesten élt?


2011. aug. 3. 21:20
 1/3 anonim válasza:
Mindegyik hely nagyon jó. Ha van pénzed és jó munka erő vagy akkor mindenhol megvannak a jó életvitelhez az esélyeid. Én legjobban Münchent szeretem elég király város jókat söröztem ott :D
2011. aug. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Münchenben és FFMben jobbak a fizetések mint Berlinben, de az előbbi kettő közül egyik sem igazán olyan nagy város mint Budapest. Szóval mérlegelned kell mi a fontosabb. München 1.3 millió körül van, de nekem hiányzik az az éjszakai lüktetés ami Budapesten megvolt. München azért drága, mert a fizetések is magasabbak. De amúgy sztm még így is többet lehet félretenni ott. Milyen szakmában keresel?
2012. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én Münchent választanám, bár Berlinben még sosem voltam. Pusztán azért, mert hiányozni fognak az otthoniak, és Münchenből könnyebb ingázni vonattal/kocsival.(7-8h) Mondjuk a másik kettőből meg talán van legalább fapados. Nem tudom milyen áron, de Münchenből elég horror áron van már a repülés, mivel csak Lufthansa van. Memmingeni fapados reptérről meg csak néha napján van járat. De szerintem a jővőben csak exponenciálisan fog emelkedni a kerozin ára, úgyhogy én a szárazföldre szavazok.
2012. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!