Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg vagyok keresztelve evangél...

Meg vagyok keresztelve evangélikusnak, de én nem szeretnék evangélikus maradni, ami után megszülettem, idióta apám megkereszteltetett, valahogy meg lehet oldani, hogy ne legyek megkeresztelve?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszacsinálni már nem lehet,de átkeresztelkedhetsz másik vallásra.
2011. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most őszintén, mi bajod azzal, hogy megvagy keresztelve?
2011. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a bajom hogy én nem vagyok evangélikus -.-" egyik egyházat sem szeretem az a bajom...Megvan a saját hitem.... "Hiszek egy istenben, hiszek egy hazában, hiszek egy isteni örök igazságban, hiszek Magyarország feltámadásában"
2011. júl. 12. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Visszacsinálni nem lehet. De ha számodra ez nem fontos, akkor másoknak egyenesen mindegy. A víz elpárolog, látható jele nem marad, mint pl. a körülmetélésnek. ( Csak hiszel az általad felsorolt, általad fontosnak tartott dolgokban, vagy teszel is ezekért valamit? Úgy értem, melldöngetés helyett valami tevőlegeset?)
2011. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!