Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem megyek el a való...

Ha nem megyek el a való világos castingra, lesz valami következménye?

Figyelt kérdés
Mert ugye aláírtam egy szerződést, hogy köteles vagyok megjelenni ha továbbjutok.
2011. júl. 12. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha még nem jutottál tovább...akkor meg lényegtelen. Akkor szegnéd meg a szerződést, ha a továbbjutás után nem jelennél meg.
2011. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ha szerződést írtál alá, akkor neked is kellett kapnod egy példányt belőle!

Olvas végig mi áll benne, szerintem ezt is meghatározták.

2011. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csúnya nagy VV jelet tetoválnak a homlokodra.
2011. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wolfmander válasza:
Az lesz a következménye, hogy nem csinálsz hülyét magadból az ország szeme láttára.
2011. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az első castingon aláírtunk egy papírt, hogy ha továbbjutunk, kötelesek vagyunk megjelenni.
2011. júl. 12. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:

És most akkor továbbjutottál vagy nem? Mi honann a f@szból tudjuk, hogy megszeged-e a szerződést, ha azt se tudjuk továbbjutottál-e.

Ha továbbjutottál, és nem mész el-->Megszeged.

Ha nem jutottál tovább, és nem mész el-->Nem szeged meg!

Komolyan mondom, tényleg ValóVilágba való vagy, ha ennyit sem tudsz értelmezni. Iq mínuszban.

2011. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20.35-ösnek! Szerinted ilyenre nem gondol az rtl klub? Aláírod, hogy te is kaptál példányt, de mégsem. Érdekei ritkán sérülnek! Mónika showtól is hivogattak(egyre erőszakosabban, mert már csak rajtam múlott), de nem akartam elmenni(mert megvannak a fogaim és jól még senki nem járt aki a maounikától kért segítséget), valaki kicseszésből akart behívni. Majd aki ki akart velem cseszni, hívott fel, hogy nehogy eljöjjek, mert megbánta. Aláirattak vele egy papírt, hogy kap 30.000Ft-ot, ha eljön, viszont 500.000-et neki kell fizetnie, ha nem jön. (Nézők pár ezer forintot kaptak óránként, amit nagyjából a szünetben elköltenek. Egy nap alatt több napot, adást vesznek fel, drága pénz nekik is a csúszások) A legjobb nem elmenni. Figyeld meg, hogy a VV lakók közül sokan ebbe mentek tönkre! Alekosz, Majka, esetleg Leo a kivételek, mert bohócnak elmennek. Mondjuk Majka bohócnak is rossz!
2011. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...mégis a Majka a legsikeresebb.:) Teleszedte magát pénzzel. Ügyesen kihasználta a hirnevét. Hogy bohóckodott-e, vagy nem. Az ő baja. Saját bőrét vitte a vásárra, jól járt. Erről ennyit.:)
2011. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgylátom sokan lepontoztak Majka miatt! Valójában bókoltam neki, amikor azt állítom, még bohócnak is rossz. Vannak lemezeladásai, színészként is helyt állt, de nem szeretem. Ennyi csípkelődés belefér, pláne, ha irigy az ember! :) Nem?
2011. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...de.:)
2011. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!