Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A normális kérdésre miért nem...

A normális kérdésre miért nem lehet normálisan válaszolni?

Figyelt kérdés
ma feltettem egy kérdést itt gyakorin és a 4 válaszból egy volt csak normális a többi vagy beszólt vagy hülyeséget mondott.
2011. júl. 12. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert ostobaság/érthetetlenség/nyilvánvaló provokáció/rossz a kérdés!

Válaszom: Normális kérdésre lehet normálisan válaszolni.

2011. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
linkeld a kérdést, és megválaszolom ezt a kérdésed :)
2011. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi.mert példáúl tegnap megkérdeztem valami nem nagyon fontosat és viccesen válaszóltak rá és hát nekem is vicces volt de utána megkérdezte egy olyat ami nekem nagyon fontos és elkezdtek kötekedni...de jött normális válsz is
2011. júl. 13. 11:47
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor mi a gondod? OMG
2011. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát az hogy felidegesítenek és szerintem nem csak engem.
2011. júl. 14. 19:20
 6/8 anonim válasza:
ez így van, én egyetértek veled, még ebbe a kérdésbe is bele kell kötni egyeseknek...pedig ez a honlap elvileg azért van h segítsünk egymásnak, és igen én is látom h néha orbitális hülyeségeket kérdeznek, de akk én nevetek egyet aztán hagyom, csak az a gond h itt Magyarországon a legtöbb embernek olyan komplexusa van, h mindenképp meg kell mutatni milyen okos és nagymenő....
2011. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi volt a kérdés? Megyek leoltom a bunkókat:D

Igen, én is láttam már olyat, hogy normális kérdésnél csak kötözködni tudtak. Mondjuk az is igaz, hogy egyes emberek olyan hülyeségeket kérdeznek halálosan komolyan, hogy nehéz megállni beszólás nélkül.

2011. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát ja vannak olyan kérdések hogy...
2011. júl. 18. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!