Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ekkora parasztok...

Hogy lehetnek ekkora parasztok? (lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy pl.: van egy kérdés ami úgy szól hogy "Ti szeretitek Fluor Tomit"? Lehet, hogy sokan nem szeretik, tudom. De ha én leírom hogy szeretem, és hogy miért, akkor megy az hogy csi.cska vagyok, meg kur.va, meg hogy meg akarom b.szni stb... Én rohadtul felhúzom magam ezeken a válaszokon, legszívesebben átnyúlnék a monitoron és pofánba.sznám az összes ilyen válaszadót. Visszaírni nincs értelme rájuk (szerintem) mert utána csak annyit tudnak írni hogy menjek a tetves pi.csába a Tomikámmal együtt stb... De persze névtelenek írkálnak nekem ilyeneket.

Szerintetek mi bajuk van? Agyilag sérültek, vagy egyszerűen nem bírják elviselni, ha olyat szeretek, akit ők nem? És mit tegyek? Írjak nekik vissza valami ütős beszólást, vagy hagyjam őket a francba?

Normális válaszokat ha lehet, akik itt se bírnak magukkal, azokat meg úgy is töröltetem. Nem nagy kérés szerintem. Köszi előre is a válaszokat!! :))


2011. júl. 14. 10:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsó - Értem én.

Bunkó?? Nem vagyok ezen felháborodva, de a dal címe alapján ítéled meg az embert? Ez most komoly?? O.OTe ha tudnád, kicsit sincs közel a bunkóhoz. SŐT! Mondta valaki, hogy sietett Fluor a speedfittnes-re, megállították az utcán egy képért stb... és rohadtul nem bunkózott.Közösségi oldalakon van olyan nap is amikor kiírja minden 10 percben hogy hol van, mit csinál stb... Én ezért nem tudom hogy miről beszélsz. Volt olyan amikor a CD-met akartam aláíratni vele, aláírta, és mondta hogy van nála autogramm kártya, mondjam a nevem és ha szeretném, aláírja névreszólóan. Kaptam mellé szívecskét is. ^^ :) Szóval, komolyan nem tudom hogy miről beszélsz. :)

2011. júl. 14. 13:59
 12/12 anonim ***** válasza:

nyílván ha rajongó téved oda nem mondja neki hogy menj a p*csába te f*sz

és a zeneszám alapján ítélem meg mert ilyeneket nem hallgatok hogy: csicskalángos, g*cigránát, nekem kukim van

2011. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!