Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ekkora parasztok...

Hogy lehetnek ekkora parasztok? (lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy pl.: van egy kérdés ami úgy szól hogy "Ti szeretitek Fluor Tomit"? Lehet, hogy sokan nem szeretik, tudom. De ha én leírom hogy szeretem, és hogy miért, akkor megy az hogy csi.cska vagyok, meg kur.va, meg hogy meg akarom b.szni stb... Én rohadtul felhúzom magam ezeken a válaszokon, legszívesebben átnyúlnék a monitoron és pofánba.sznám az összes ilyen válaszadót. Visszaírni nincs értelme rájuk (szerintem) mert utána csak annyit tudnak írni hogy menjek a tetves pi.csába a Tomikámmal együtt stb... De persze névtelenek írkálnak nekem ilyeneket.

Szerintetek mi bajuk van? Agyilag sérültek, vagy egyszerűen nem bírják elviselni, ha olyat szeretek, akit ők nem? És mit tegyek? Írjak nekik vissza valami ütős beszólást, vagy hagyjam őket a francba?

Normális válaszokat ha lehet, akik itt se bírnak magukkal, azokat meg úgy is töröltetem. Nem nagy kérés szerintem. Köszi előre is a válaszokat!! :))


2011. júl. 14. 10:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
65%
Egy nyilvánvalóan troll kérdésre megjelennek a trollok, és troll válaszokat adnak. Ezen nincs semmi csodálkoznivaló. Ha mondjuk feltenném azt a kérdés, hogy "helló, ettetek már tehénszart?", akkor színültig lenne a topic válaszokkal, de nem azok által, akik már ettek, hanem azoktól, akik jöttek leírni, hogy hogy jut eszembe ilyen baromság. Csak egy példa volt.
2011. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én utálom fluor tomit, de ha valaki szereti hát egészségére. Nem szoktam leszólni senkit érte. Én nemszeretem, attól még más azt szereti akit akar. Szerintem általában úgy van hogy nem bírják elviselni hogy olyat szeretsz akit ők utálnak. Attól meg még hogy szeretsz egy ilyen fluortomit, lehet hogy nagyon rendes lány vagy.
2011. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy ki mit szeret. Barátnőm is szereti Fluor-t.

De amúgy normális lány, rendes is.

Normálisan is meglehet írni, ha valaki nem szereti ezt az előadót..De, ha taj paraszt módon teszi akkor nem érdemel még választ sem. H.ülyékkel nem kell leállni veszekedni, mert te is h.ülye leszel..

Amúgy én nem szeretem fluort, de kulturáltan is tudok véleményt mondani.

2011. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Felőlem szeresd Fluor Tomit, csak ne reklámozd. Én meg szeretem a szájbaszarós képeket, fel is akasztok a nyakamra egy nagy táblát, 2 ázsiai csajjal akik zöld fost nyammognak, és minden reggel friss képekkel várlak a kapud előtt. Mit szólsz?
2011. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek akik mindenkibe belekötnek, azoknak ilyen a természetük. szeretnek veszekedni. De van egy gomb amivel fel lehet jelenteni, hogy ez az ember csak vitázni akar (valami ilyesmi) és én az ilyeneket általában feljelentem. Amúgy meg ne foglalkozz velük. És igen, nem szabad nekik visszaírni mert akkor teljesül be a vágyuk hogy vitázhatnak. Szerintem az ilyen embereknek kéne csinálni egy ilyen honlapot, ahol csak veszekedni lehet.
2011. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Rendesek vagytok! :) Nem is tudtam hogy van még itt normális Fluor utáló. :)

És még azt vettem észre, hogy az olyan kérdések hogy pl.: szereted Fluort? azok provokálni akarják az összes GYIKest. Lehet hogy csak szerintem, nem tudom.

2011. júl. 14. 10:53
 7/12 anonim válasza:

Nézd, ha valaki azt a kérdést teszi fel, hogy mi a véleménye a népnek egy nyilvánvalóan magas művészi színvonalat felmutató zenekarról (mondok egy példát, Depeche Mode), akkor teljesen természetes, hogy a zenéről akar beszélni.


De ha azt a kérdést teszi fel, hogy mi a vélemény egy semmilyen művészi értéket nem képviselő emberről, aki amúgy a semmilyen hangjával elénekli magyarul egy amerikai együttes egyik számát (nevezetesen LMFAO - Scream my name), az azért elég nyilvánvalóan vonzza az utálkozókat, nem?

2011. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nos, Kedves Utolsó, nem tudom hogy már megint melyik agyilag 0 embertől hallottad azt hogy a Mizut az LMFAO-tól (vagy kitől) lopta. Nem értem hogyan lehetnek az emberek ilyen naívak és hiszékenyek hogy elhiszik ezt a baromságot. :/

De azért köszi a válaszod! :)

2011. júl. 14. 11:45
 9/12 anonim válasza:
2011. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én utánanéztem ennek a kérdésnek és épp te akadsz ki hogy nem szeretik.

azért foglalkozunk ezekkel a spfluormmjustinbieberekkel

mert a tökünk tele van vele hogy az van a hírekben hogy

az egyik levágta a haját, ráadásul olyan nagyképűek (legalábbis akikről én hallottam).

fluor meg szimplán bunkó (gondolom láttad a számait, tudom hogy van néhány ilyen érzelgősebb (a számok nevét néztem)).

nem akarok gyűlölködni remélem megérted hogy azért foglalkozunk vele mert a médiában ezeket látjuk és már elegünk van belőlük.

hip-hop itt teremnek egy lemezzel 0 hanggal. a "normális" zenekarok sokkal jobb hanggal és sokkal több kiadott lemez után futnak csak be ( bár az is hozzájátszik hogy több kritikával nagyobb hírük van).

2011. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!