Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ekkora parasztok a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora parasztok a mai lányok? Lányok is válaszolhatnak. Kicsit durva lesz, de igaz.

Figyelt kérdés

Tehát, nem tudom, hogy ezt tanulják-e otthon, vagy már eleve így születnek, de én nem értem, miért kell parasztnak lenni? A kérdés kétrétű: Ha írsz egy lánynak egy társkereső oldalon teljesen korrekt levelet, semmi sértőt, mi készteti arra a lányt, hogy úgy tegyen, mint aki nem is létezik?? Legalább egy annyit, hogy "köszi, nem rád gondoltam" vagy két szót, bármit! De hogy ekkora parasztnak kell lenni, hogy SEMMIT nem reagál mondván "vegye már észre magát, ha nem írok, értsen belőle!". A kutyámnak több tiszteletet adok, mint a mai lányok többsége az embereknek! Gusztustalan. Nem tudom, mit szülnának ezek a lányok, ha pl. a munkahelyen, bárhol, pl. boltban így reagálnának feléjük. Hogy sehogy! Mert "Reszelem a körmöm, nem szólok hozzá, majd csak észreveszi hogy menjen át egy másik kasszához." Engem úgy tanítottak fúként, ha valaki megszólít, vagy rám köszönöm, legalább annyi tisztesség legyen már bennem, hogy visszaköszönök! A mai lányokat mire tanítják otthon a szüleik? Erre a puritán hozzáállásra?

A másikhoz csatoltam egy videót. Ugyanez a helyzet, ha szórakozóhelyen ismerkedni próbál egy fiú. A leggusztustalanabb, amikor a lány elfordul és úgy tesz, mintha a fiú ott sem lenne! Jó, lehet gyenge a szövege, mert nem gazdag, seggedet kinyalom családba született a srác, ettől már nem lehet neki bármit mondani kedvesen? Hogy bocs, van barátom stb... A videó rejtett cam felvételes, érdekes megnézni, bizony mekkora gusztustalan viselkedés ez lányoktól. Csóri fiúk, jó hogy nem mernek kezdeményezni. A link, ahol a video (pár perces 6 MB) megnézhető. Angol, de a látvány magáért beszél.


[link]


2011. máj. 17. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
65%

Erre már válaszoltam vkinek mésik kérdésben de szívesen megismétlem. Szórakozóhelyen állati fárasztó h mindenki odajön és azzal kezdi h a farkát a fenekedhez dörgöli. Plusz a lányok NEM ismerkedni mennek általában, hanem csak táncolni és egymás közt elleni, erre mindenféle se.gfej odamegy zaklatni őket. És lehet h te nem se.gfejként méstz oda, de ez a 120 seg.fej után már mindegy és veled is bunkók lesznek, ez azonban nem a személyednek szól, hanem mindenki másnak. Amúgymeg: aki szórakozó helyen akar ismerkedni meg is érdemli a bánásmódot és ezért lehet engem utálni, de na! Én is utálom ha zaklatnak, nem kértem, nem kívánom.


A társkeresős az passz, mert sosem voltam ilyen oldalon,m de lehet a lány már feladta és nem is nézi a profilját.

2011. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom. Felsőbbrendűnek érzik magukat talán? Egyébként nem mind ilyen, de én is találkoztam már olyannal amiről írsz. Tetszett egy lány, írtam neki egy levelet teljesen udvarias formában, semmi kivetni való nem volt a levélben véleményem szerint. Reakció? SEMMI, az ég világon semmi. Elolvasta és törölte. (egy közösségi oldalon kerestem meg, egyszer már beszéltünk személyesen korábban)
2011. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi, élőben még rosszabbak. Ezt hívják női logikának, persze, van kivétel, de ebben az esetben 99%os pontossággal működik az általánosítás.
2011. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedbe nem általánosítanék ennyire...

Szerintem ez nem minden esetben igaz.

Jó elismerem hogy vannak ilyen kis 14-15 évesek akik így viselkednek, nem is egyet láttam már...de ez nem mkire igaz...Viszont az tény hogy néha ti pasik is túlzásokba tudtok esni. Nem egy olyan levelet kaptam amibe azt írták hogy ismizni akarnak stb (igen nyálasan) közöltem hogy van barátom lelettem b*szva hogy akkor mit keresek fent közösségi oldalon és hogy mekkora egy r*banc vagyok...Szóval erről ennyit hogy ki a paraszt...


Tanácsolni meg azt tudom, hogy az ilyenekkel nem kell foglalkozni, vannak normális lányok is, nem csak az elkényeztetett mű-cicababákra kell hajtani...lejjebb lehet adni az igényből, és máris nincs ilyen gond hogy "paraszt" egy csaj...


Plusz ahogy a kérdésedet megfogalmaztad én azt szűröm le hogy te vagy a paraszt, és kíváncsi lennék a VALÓS életkorodra, mert ebből ítélve nem vagy több 14-nél...


Szóval válogasd meg a szavaidat mielőtt általánosítasz...


L/20

2011. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
73%

Első, ha meg senki nem megy oda hozzájuk leülnek és sírnak ÁLTALÁBAN. Bezzeg ha 30 olyan parazita megy oda egy lányhoz a szórakozóhelyen aki selyemfiú lerí róla, hogy gazdag akkor képes mindegyikkel táncolni, érdekes ez.



A kérdezőhöz a válaszom, hogy ne általánosíts. Szórakozóhely valóban nem a legmegfelelőbb hely az ismerkedésre. A lányoknak legtöbb esetben szórakozóhelyen vagy társkeresőn azért kell pasi, hogy a saját önbizalmát növelje és ÁLTALÁBAN ezt csúnyán kihasználják.

2011. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
100%

Elárulnám a nagy titkot, hogy a társkereső rosszabb, mint a diszkó, annyira nagyképűek, hogy az már beszaás,de ne stresszelj rajta, küldj ki vagy 20 statit, valaki úgy is visszaír.

Egyébként már párszor leírtam, h miért azok társkeresőn, szal megnézed, még az utolsó szutyok dagadt disznónak is van legalább 100 csókja.

A pasik totál leviszik az igényeket, aztán a csaj meg azt hiszi, hogy ő mekkora fullos nő, így aki illene hozzá a való világban annak már nem is válaszol.

Magánál jóval jobb pasikat néz ki aztán meg csodálkozik, hogy azok meg csak kiröhögik.

Rám is írnak néha olyanok, hogy az én pofámról ég le a bőr mikor meglátom:D

De akkor is küldök egy köszönömöt...

2011. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
76%
mar nem azert.. De ha nem tetszel a lanynak elsore..mi a francert tancolna veled? Hozzam is mindig jon oda egy csomo nyomorek.. Ket szava nincs, de tapizna.. Nem minden lanynak vagy az esete.. Hadd dontse az a szerencsetlen el, h kivel mit csinal..
2011. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
100%

18.11


Nem tudom h igazad van-e, én és a társaságom SENKITnem látunk szívesen köreinkben ha szórakozunk, más kérdés h van aki annyira pofátlan h képtelenség levakarni- első voltam

2011. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
18:18 Ezért emeltem ki, hogy ÁLTALÁBAN, azaz tisztelet a kivételnek, mert tudom, hogy van. :)
2011. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

A 'kérdésed' provokatív,és ok nélkül,jogtalanul általánosítasz.Vannak bunkó lányok,és vannak bunkó fiúk.Azért mert téged lekoptatott pár lány nem túl udvarias módon,még nincs jogod leparasztozni minden nőnemű lényt kerek e világon.Egyébként 1000 db pont ugyan ilyen kérdés volt már az oldalon,szóval a kereső jóbarát.Ugyanakkor visszakérdezhetnénk: miért ilyen parasztok a mai fiúk? Miért nem lehet lemenni egy szórakozóhelyre anélkül,hogy idegenek fogdosnának,a fenekedet csapkodnák,és ha ezt szóváteszed nekik,még be is szólnak?Tanulják-e vajon,vagy eleve így születnek?Persze kérdező,biztos te nem ilyen vagy ezért tetted fel a kérdést,te kedvesen odamész valamilyen hetek óta gyakorolt jófej szöveggel,de ahogy vannak paraszt fiúk,paraszt lányok is.Szerencsére ezek általában jól kijönnek egymással,szóval próbálj meg máshol csajozni,és ne szórakozóhelyen.A társkereső jó ötlet,mivel oda a legtöbben azért regisztrálnak,mert egyedül vannak.De ott is vannak paraszt lányok,bizony,sőt,még fogsz is találkozni egy jó párral életed során.

22/L

2011. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!