Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy emiatt...

Lehetséges, hogy emiatt kevesebbet akarnak majd velem lenni, mint átlagban? (többit lennt)

Figyelt kérdés
Van két barátnőm. Mind a ketten szeretik a horrort, meg az effajta dolgokat, de én nem szeretem ezeket, úgy érzem, hogy ha egyet is megnézek, életem végéig kísérteni fog.Emellett táborban szellemet akartak idézni, persze velem is, de mondtam, hogy én kihagyom. Győzködtek, de hajthatatlan voltam. Lehetséges, hogy így lesznek alkalmak, amikor kiközösítenek majd, mondván hogy "szellemidézős, horroros" estét tartanak?
2011. júl. 14. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Gnóm!

Az bizony lehet,amennyiben nem tudnak rávenni saját aberrációjukra.Üdv:a paraszt

2011. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem keress más barátokat, ha nem tetszik amit csinálnak, akkor ne hagyd hogy kényszerítsenek.

(Amúgy tetszik a neved :,D)

2011. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :)
2011. júl. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!