Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hamar fehéredik...

Tényleg ilyen hamar fehéredik a haj a feszültségtől?

Figyelt kérdés

több anime/film-ben láttam már és valamelyik nap még ezt is olvastam hogy "Barlangászok mesélték nekem a sztorit, amikor lenn voltunk a Mátyáshegyi nagykörön, hogy volt egy fószer, aki (ha jól emlékszem) a Bükkben barlangászott egy csapattal és a túra legvégén a sártól síkos kötél és a kifáradt izmai miatt nem tudott elég erősen kapaszkodni és lezuhant egy aknába ami több 10 méter mély volt. Volt rajta biztosítókötél így semmi baja nem lett, de mivel a kötél csak nyúlt és nyúlt alatta, abban a pár tized másodpercben úgy érezte egyre biztosabban, hogy meg fog halni. Az egész lezuhanás pillanatokig tartott és mire felhúzták sem telt el több fél percnél, de teljesen fehér volt a haja mire kivitték."

a stressztől ilyen hamar kifehéredhet a haj? vagy hogy van ez?


2011. júl. 14. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen gyors esetről még nem hallottam,de anyumnak is van egy ismerőse,és mesélte,hogy meghalt valakije,és annyira kikészült,hogy teljesen ősz lett.(az illető nem volt több 20nál).
2011. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!