Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan egyformák a tinik?

Miért olyan egyformák a tinik?

Figyelt kérdés
Arra értem hogy egyformák hogy kb a nagy részük disco zenét hallgat, Flour Tomika meg David Guetta a a kedvencük, ugyanúgy öltözködnek szinte, semmi egyedi stílusuk nincs. Én nem nagyon vagyok oda a divatmajmokért, de azért nekem van valami önálló stílusom, öltözködésben meg zenei stílusban is, nem vagyok goth meg emo, azokat sem nagyon szeretem... Egyik se próbál egyedi lenni?
2011. júl. 15. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

mert sokszor járnak discoba, így a zenei ízlésük érthető

öltözködésben pedig mennek a tömeg után, mert az olyan menő ha mindenkin ugyan az van

2011. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert ha valaki már egy kicsit is különbözik, azt már nem is nézik embernek.
2011. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás, én alig ismerek ilyeneket, nézz körül kicsit jobban:D
2011. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem így látom,pl. ott vannak a goth-ok ugye?Ott vannak azok akik divatosan öltöznek és disco zenét hallgatnak,vannak akik a rap zenét szeretik és bő laza cuccokba járnak,ott vannak azok akik a hip-hop-ot szeretik és úgy öltöznek ahogy az amerikai utcákon szokás,van még több is rockosok,stb.Semmiképp sem nevezném egyformának ezeket,persze az egy dolog ha helyenként felkapottabb valamelyik stílus(gondolok a disco stílusra),de mindenki próbál egy stílust felvenni és azt követni.
2011. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó de miért kell valami stílusba tartozni? Miért nem lehet különbözni? Szeretem én is Lady Gagát, de ugyanúgy meghallgatom a punk,rock meg a régi disco zenét is. Michael Jackson is szeretem.
2011. júl. 15. 21:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem értem ezt... Nekem a discosok egyáltalán nem jönnek be, meg hát na nem szeretem a szélsőségeket..:) Szerintem az a legjobb ha nem követ semmit:)
2011. júl. 15. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ki hogy van evel de én azért követek egy bizonyos stílust,mert nekem a zene nagyon fontos,tisztelem azokat akik éneklik,vagy táncolnak rá,jól érzem egyszerűen magam ha utánozom valamivel,szerintem ezért jött létre ennyi stílus.Persze az nagyon is igaz,hogy a legtöbben csak divatból követnek egy stílust ami elég gáz...pl megkérdeztem egyszer valakitől,hogy mért szereti David Guettát erre nem tudott válaszolni.
2011. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hát igen én se szeretem a legtöbb stílust főleg a disco-t de nekem azzal van bajom mikor tényleg csak divatból követik. Szinte majdnem a legtöbb tini disco-s.
2011. júl. 16. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!