Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmegyek itthonról egy suli...

Elmegyek itthonról egy suli miatt. Nagyon félek, h nem lesz társaságom. Valami ötlet a barátkozásra vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Békési 14 éves lány vagyok.Szegedre fogok gimibe járni a Radnótiba,és nagyon örülök h felvettek,de félek.A koleszos élettől...attól,h mindenki csak és csak tanulni fog(mert állítólag nagyon tanulós suli)és persze én is fogok,csak azért én szeretek néha kikapcsolódni egy kicsit,meg beszélgetni,hülyéskedni...meg félek h nem lesznek barátaim,nehezen nyílok meg...ha tudtok segíteni megköszönném(=
2009. ápr. 1. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sztem minden odajelentkező elsős így van vele, szóval idővel biztos lesznek barátaid,hiszen egy koliba szinte mindenki "egyedül" megy.Addig is a szobatársaiddal próbálj majd barátkozni,érdeklődni feléjük..Valószínűleg legalább 1 lánynak biztos szimpatikus leszel,onnantól kezdve meg könnyebb lesz másokkal is megismerkednetek.Anyukám is kolis volt anno,és ő olyan jól kijött egy szobatársával,hogy máig tartják a kapcsolatot,sőt a keresztanyum lett,kereszttesóim nálunk alszank nagyon sokszor..Szóval akár életre szóló barátságot is köthetsz.:)
2009. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En is igy voltam mikor mentem 9-be. Most 9-be jarok es mas varosba de nincs messze de abszalut senkit nem ismertem a jelenlegi osztajtarsaimbol. Az elso 3-4 het rossz volt de majd belejott es mar kezd eleg jo lenni. En is ugyanigy voltam nagyon feltem hogy nem lessz senkim de megis lettek jo haverok es meg jobbek lettek mint gondoltam. En fiu vagyok, es te lany es meg neked szerintem konnyebben fogsz baratnot talalni magadnak es nem fogsz egyedull lenni.
2009. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!