Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha elfelejtené a...

Mit tennél, ha elfelejtené a legjobb barátod/barátnőd a szülinapodat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a helyzettől is függ. Én, magamból kiindulva tudom, hogy Facebook nélkül is képes vagyok megjegyezni a számomra fontos egyének születésnapját. Ebből kifolyólag azt remélem, az szintén megjegyzi az enyémet, akinek én fontos vagyok. De ugyebár ez nem várható el, ellenben szerencsére a XXI. században élünk, így a FB már 00:00-kor mutatja, hogy én aznap fogom ünnepelni születésem évfordulóját. Ettől kezdve 23 órája, 59 perce, illetve 59 másodperce lesz arra, hogy megemlékezzen erről. Kivételt képez ez alól, ha netán elutazott, és nincs internet közelben. Bár az okostelefonok világában ez sem gyakori, mert a FB-t elég sokan letöltik mobilra. Ha mindezek ellenére is elfelejti, akkor várok mondjuk 2-3 napot, hátha utólag ír, hogy valamilyen oknál fogva nem volt alkalma felköszönteni, ezért utólag pótolja. Ebben az esetben még elnézem neki.

Azonban, ha egyáltalán nem is jut eszébe, egy frappáns, elgondolkodtató mondatot odabiggyesztek valahova, lehetőleg úgy, hogy ne csak ő lássa, hanem azok is, akik tudják, hogy barátok vagyunk, pl: Már várom a szülinapodat, majd iszunk valamit? vagy És Te mit kérsz majd szülinapodra tőlem? Nekem az is elég lett volna, ha felköszöntesz.

2011. júl. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megenném a sz*rát
2011. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!