Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megállítsam a...

Szerintetek megállítsam a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Már általános óta jóban vagyunk és gimibe is együtt mentünk...Ő mindig "csúnyácska" (Szemüveg, semmi smink, pattanások, kis túlsúly), ez engem sosem érdekelt, az osztálytársainkat viszont igen, többen bántották, meg nekem is mondták, hogy minek barátkozzak vele. Most nyáron viszont tök becsajosodott és széppé változott és sokkal jobban érzi magát, látszólag...Mert most egyfajta bosszúhadjáratba kezdett azok ellen akik bántották, pl. az egyik lányt, aki állandóan CSÚNYA LÁNYnak hívta, azóta ő alázza meg méghozzá elég keményen (oké, hogy jogos, de ezelőtt tuti ne csinált volna ilyet). És ezzel nm is lenne baj, de elkezdett járni az egyik fiúosztálytársunkkal, aki szintén nem túl kedves becenevekkel ruházta fel anno és tegnap bejelentette nekem, hogy még csak nem is kedvesli és le fog vele feküdni, csak azért, hogy utána a méreteiről pletykálhasson...Én meg mondtam neki, hogy ez őrültség és ezen össze is kaptunk, de én szerintem nagyon rossz útra tért, hogy segítsek neki, ha az elő szép szó nem használt?? (Köszi előre is a válaszaitokat)
2011. nov. 18. 22:38
 1/2 anonim válasza:

Mond meg neki, hogy gondoljon bele hogy ha lefekszik azzal a fiuval és utána már nem lesznek együtt akkor azzal fogják őt csufolni...Hogy két hét vagy mennyi járás után már egyböl leakar feküdni azzal a fiuval. Beszéld meg hoyg nem ilyen volt és ne csinálja ezt.

Sok szerencsét;)

2011. nov. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Anélkül is beszélhet a méretéről, hogy tényleg lefeküdne vele.
2011. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!