Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Segitségre van...

Mit tegyek? Segitségre van szükségem. Ma este kezdek.

Figyelt kérdés
Ausztriában pincérkedni fogok, van ynelvvizsgám, de félek a dialektussal bezsélőktől, és hogy nem tudok semmit a pincérkedésről. Mik az alapok, amiket nem árt tudnom németül? Heelp
2011. júl. 16. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem nagyon értem.

Pincérkedni fogsz de félsz hogy nem tudsz semmit a pincérkedésről,az hogylehet?? van munka tapasztalatod?

kifejtenéd bővebben?

2011. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs tapasztalat, apu szerzett nyárimunkát ismerősének a kocsmájában. Igazábol nem magátol a pincérkedéstől félek, hanem hogy a német kifejezéseket nem ismerem, vagy nem értem meg. Meg persze az is, hogy ha kérnek modnjuk egy fröccsöt, azt se tudom, hogy kell csinálni : D
2011. júl. 16. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok,tehát írtad hogy nyelvvizsgád van csak meg maradt valami a fejedben? nem?

érteni fogod majd szépen eszedbe jut minden ha pedig nem megy majd segítséget kérsz :)

egyébk,ha te pincérkedni fogsz vagy pincér vagyis felszolgáló és pultos leszel? vagy simán felszolgáló mert ha az uttóbbi akkor nem kell tudnod hogy készítik a fröccsöt :)


És ha nem tudod:2dl bor és 1dl szóda :D ez a fröccs

2011. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :) igen, német benne van a fejemben, idén érettségiztem belőle, tavaly volt nyelvvizsga. nemtudom, ma kezdek, még nem voltam ott, ma kapom majd meg az utasitásokat.
2011. júl. 16. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok az :D

szóval,ne paráz majd jön az magától :)

Jó munkát!

2011. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, remélem, menni fog :)
2011. júl. 16. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!